مسوولان به تاسی از شهید رئیسی در راستای رفاه مردم تلاش کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

آنلاین | خبرگزاری

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت‌الاسلام قاسم عبدالهی در خطبه‌های نماز جمعه امروز اراک با اشاره به مرجعیت امام راحل، پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: جهانی کردن انقلاب اسلامی توسط امام راحل برای دشمنان غیر قابل باور بود اما انقلاب اسلامی اکنون به قلب کشورهای جنایتکار هم نفوذ کرده است.

حجت الاسلام عبدالهی در ادامه با اشاره به جایگاه مجلس خبرگان گفت: تلاش و برنامه دشمن، تضعیف مجلس خبرگان رهبری است در حالی که این مجلس وظیفه سنگین و مهمی برعهده دارد تا رهبری را حمایت کند و مردم هم انتظار نظارت از این مجلس را دارند.

امام جمعه موقت اراک با اشاره به وظایف مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی علاوه بر وضع قوانین خوب باید نسبت به اجرای قانون نیز نظارت داشته باشند تا مشکلات مردم رفع شود.

حجت الاسلام عبدالهی ادامه داد: مردم به مجلس رأی دادند تا جایگاه آن حفظ شود و به تعبیر امام راحل در رأس امور قرار بگیرد بنابراین نمایندگان باید هوشیار باشند که برخی اتفاقات دیگر تکرار نشود.

وی گفت: هر کسی که مسؤولیتی را می‌پذیرد باید استراحت را حذف و شبانه روز برای مردم همچون شهید رئیسی کار کند.

امام جمعه موقت اراک تصریح کرد: اگرچه قانون جوانی جمعیت توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شد اما بحث شغل و مسکن در این قانون به درستی تعریف نشده چرا که امروز جوانان مادی گرا شدند از این رو باید در این راستا تدابیر ویژه ای اندیشیده شود.

دکمه بازگشت به بالا