تولید شیرخشک در سه شیفت کاری / نظارت بر روند کاری تولیدکننگان

شیرخشک

رییس اداره پایش زنجیره تامین شیرخشک سازمان غذا و دارو از اجرای مانور نظارتی اداره کل فراورده‌های طبیعی سنتی و مکمل در تولید شیرخشک خبر داد.

به گزارش مجله آنلاین، مهندس زهره عنبری با اشاره به بازدید سرزده تیم‌های بازرسی اداره کل فراورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل از تولید کنندگان اصلی شیرخشک کشور تصریح کرد: از امروز تیم ‌ای بازرسی این اداره کل متشکل از ۱۰ نفر از بازرسان خبره بصورت همزمان به استان‌های خراسان رضوی، مرکزی و قزوین اعزام شده و به صورت سرزده بر فرایند تولید و توزیع نظارت کردند.

وی افزود: در این فرآیند میزان ورودی مواد اولیه و شیرخشک تولیدی به دقت ثبت و ضبط شد.

به گفته مهندس عنبری، خطوط اصلی شرکت‌های تولیدکننده که بیشترین سهم بازار را در اختیار دارند با ظرفیت تمام و ۲۴ ساعته در حال تولید هستند.

رییس اداره پایش زنجیره تامین شیرخشک همچنین درباره گزارش دریافت شده مبنی بر کمبود یک نوع شیرخشک بیان کرد: اقدامات لازم به منظور تامین و توزیع این برند انجام شد.

بنابر اعلام سازمان غذا و دارو، وی اظهار کرد: دستور توزیع ۶۵۰ هزار قوطی شیرخشک توسط اداره پایش زنجیره تامین شیرخشک صادر و حمل آن از شهر مشهد به سایر استان ها در حال انجام است.

عنبری در پایان خاطر نشان کرد: با هماهنگی صورت گرفته انتطار می‌رود این شیرخشک تا اوایل هفته آتی در شعب پخش شرکت‌ها توزیع و سپس در داروخانه‌ها آماده عرضه باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا