سقوط مرگبار زن 60 ساله به عمق 30 متری چاه

آفتاب نیوز :

سید جلال ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: وقوع حادثه سقوط در چاه در ساعت 17:09 عصر امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات مخصوص و دستگاه هوارسان به محل حادثه واقع در خیابان مختاری شرقی، خیابان اشجعی اعزام کرد. 

وی با بیان اینکه آتش نشانان ظرف مدت زمان سه دقیقه در محل حاضر شدند، گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در یک منزل دو طبقه قدیمی رخ داده و در قسمت حیاط آن چاهی خشک به عمق حدود 30 متر حفر شده است. ظاهرا مالکان این منزل قصد تخریب و نوسازی این خانه را داشته و چاه مذکور را نیز برای آزمایش خاک حفر کرده بودند. اما همچنان افرادی در این خانه ساکن بودند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه زنی 60 ساله به عمق 30 متری این چاه سقوط کرده بود، گفت: آتش نشانان همزمان با ایمن سازی محل و استقرار کارگاه نجات، به عمق چاه رفته و این زن را از داخل چاه خارج کردند. متاسفانه با تحویل این فرد به عوامل اورژانس مشخص شد که او جان خود را از دست داده است. 

ملکی افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت 18:24 به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند.

وی با اشاره به این حادثه به مردم هشدار داد که اولا تا جای ممکن آزمایش خاک را زمانی انجام دهند که دیگر فردی در محل ساکن نیست و علاوه بر آن حتما از یک درپوش مناسب برای چنین چاه هایی استفاده کنند.

دکمه بازگشت به بالا