صالحی: انگار طلسم شده‌ایم/ آمدیم، بجنگیم و ببریم ولی شرمنده شدیم!

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران گفت: واقعا نمی‌دانم چه بگویم انگار طلسم شده‌ایم. شرمنده هستیم تا می‌خواهیم یک بازی خوب داشته باشیم، تلاش کنیم و بجنگیم اتفاقاتی در زمین رخ می‌دهد که گیج می‌شویم.

به گزارش مجله آنلاین، هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۴ از روز سه‌شنبه ۱۵ خرداد در شهرهای کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شده است و با ۳۲ مسابقه در مدت ۶ روز تا ۲۰ خرداد پیگیری می‌شود.

تیم‌ ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در این هفته در سالن همایش‌های غرب ژاپن در شهر کوکورا به مصاف بلغارستان رفت و سه بر دو نتیجه را به حریف واگذار کرد.

میثم صالحی، دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال پس از شکست برابر بلغارستان اظهار کرد: شروع خوبی داشتیم و حتی در ست دوم هم به خوبی جلو رفتیم اما رقابت گره خورد. واقعا نمی‌دانم چه بگویم انگار طلسم شده‌ایم. شرمنده هستیم تا می‌خواهیم یک بازی خوب داشته باشیم، تلاش کنیم و بجنگیم، اتفاقاتی در زمین رخ می‌دهد که گیج می‌شویم. شرمنده شدیم و امیدوارم در دیدارهای بعدی پیروز شویم.

او درباره شرایط تیم ملی والیبال ایران گفت: با توجه به شکست در دیدارهای قبلی، فشار زیادی روی بازیکنان‌مان وجود دارد. سعی می‌کنیم که نتایج گذشته را فراموش کنیم و در دیدارهای بعدی برای نمایشی بهتر به زمین بیاییم اما متاسفانه گاهی با وجود این که چند امتیاز جلو هستیم نتیجه را از دست می‌دهیم. واقعا برای خودمان هم قابل درک نیست. شرمنده هستیم و امیدوارم در دیدارهای بعدی بتوانیم جبران کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا