مجله نشاط

استقلال مانع شکایت خارجی ها شد

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین؛ یکی از مواردی که همواره برای باشگاه استقلال از جنبه مالی چالش ایجاد می‌کند، نوتیس‌هایی است که از سوی بازیکنان خارجی داده می‌شود. این اقدامات در واقع باشگاه استقلال را در یک وضعیت اجبارگونه قرار خواهد داد تا معوقات بازیکنان خارجی خود را پرداخت کند. باشگاه استقلال اما برای جلوگیری از ارسال نوتیس توسط بازیکنان خارجی خود در اقدامی پیش‌دستانه تمام معوقات سیلوا، بلانکو، یامگا و ماشاریپوف را پرداخت کرده تا احیاناً با مشکلی پیش از شروع لیگ برتر مواجه نشود.
البته طبق استعلامی که ایران ورزشی از باشگاه استقلال گرفته، بازیکنان خارجی هنوز به طور کامل تسویه‌حساب نکرده‌اند و بخشی از مطالبات آنها باقی مانده است اما پرداخت معوقات این بازیکنان موجب شده تا از ارسال نوتیس این بازیکنان جلوگیری شود. مسئولان باشگاه استقلال قصد دارند در مراحل بعدی نیز پرداخت‌های به‌موقعی به بازیکنان خارجی خود داشته باشند تا احیاناً با چالشی از این جنبه مواجه نشوند.
در همین راستا تصمیم‌گیران باشگاه استقلال طی هماهنگی‌هایی که با هلدینگ داشته‌اند قرار شده منابع مالی لازم تأمین گردد تا در روزهای باقیمانده مبالغی که باید به حساب خارجی‌ها واریز شود، در موعقد مقرر به حساب آنها بنشیند. در روزهای اخیر خبرهایی درباره ارسال نوتیس توسط یامگا منتشر شد که باشگاه استقلال اقدامات لازم را درباره معوقات این بازیکن انجام داده تا مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد.
البته پیش‌بینی می‌شود باشگاه استقلال در درازمدت با یامگا وارد مشکلاتی شود و این بازیکن با توجه به اینکه قادر به بازی کردن نیست، قطعاً بدون تیم می‌ماند و باشگاه استقلال هم باید براساس قراردادی که با ستاره سابق خود دارد، تمام مطالباتش را پرداخت کند. در واقع احتمال اینکه باشگاه استقلال مجبور باشد مبلغی که به عنوان دستمزد در فصل بیست و چهارم در قرارداد با یامگا نوشته را عیناً پرداخت کند، بسیار زیاد است. هرچند که مطالعه قانون در این راستا بسیار مهم و ضروری است و قطعاً وکلای باشگاه استقلال نیز اقدامات لازم را انجام خواهند داد تا اضافه بر چیزی که قانون اعلام کرده، به یامگا پولی پرداخت نکنند.

257 251

دکمه بازگشت به بالا