جذب جانشین بیرانوند برای پرسپولیس چقدر هزینه دارد؟

بیرانوند | پرسپولیس

آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا بیرانوند بعد از ۶ فصل بازی برای پرسپولیس جدایی اش از این تیم را اعلام کرد و قرار است فصل بعد را در تیمی به غیر از پرسپولیس به میدان برود. بیرانوند بعد از فسخ یکطرفه قراردادش با پرسپولیس، احتمالا راهی تراکتور خواهد شد و همه چیز آماده حضور او در تبریز است.

حالا پرسپولیس باید به فکر جذب جانشین برای تیمشان باشند و به گفته درویش مدیرعامل پرسپولیس چند گزینه هم مدنظر این باشگاه قرار گرفتند. یکی از این گزینه‌ها محمدرضا اخباری دروازه بان گل گهر است که سابقه حضور در تیم ملی را هم دارد.

جذب اخباری، اما چقدر برای پرسپولیس آب خواهد خورد؟ این دروازه بان یک فصل دیگر با گل گهر قرارداد دارد و گفته می‌شود پرسپولیس ۱۰ میلیارد تومان باید برای رضایتنامه او هزینه کند. خود اخباری هم به طور حتم سقف باشگاه را می‌خواهد که ۲۰ میلیارد است. حدود ۵ میلیارد هم آپشن در قرارداد او احتمالا گنجانده خواهد شد. این یعنی جذب اخباری برای پرسپولیس چیزی در حدود ۳۵ میلیارد تومان هزینه در بر خواهد داشت.

حال مشخص نیست در روز‌هایی که پرسپولیس به شدت مشکل مالی دارد و ستاره‌های این تیم به دلیل همین مشکلات جدا می‌شوند، باشگاه توانایی جذب اخباری را دارد و یا اینکه به سراغ خرید یک گلر ارزان‌تر خواهد رفت.

دکمه بازگشت به بالا