مجله جامعهمجله کسب و کار

تعمیرات مبل در شرکت خانه شیک چگونه است؟ تخفیف و نمونه کار

تعمیرات مبل در شرکت خانه شیک

با شرایط اقتصادی کنونی، خرید یک مبل دیگر هزینه زیادی می طلبد و برای همین است که تعمیر و نوسازی مبل می تواند به خوبی از هزینه های شما بکاهد. تعمیر مبل می تواند با روش های مختلفی انجام شود. این که از چه روشی برای تعمیر و نوسازی مبل استفاده شود بستگی به نوع خرابی، نوع مبل و دیگر مسائل دارد.

09102006753 برای تعمیر مبل منزل خود تماس بگیرید

شما یا خودتان در خانه می توانید دست به تعمیر مبل بزنید یا این که کار تعمیر مبل را به شرکت ها و مجموعه های تعمیراتی مانند خانه شیک بسپارید که در این کار مهارت دارند و می توانند به خوبی از پس تعمیر انواع مبل بربیایند.

آموزش تعمیر مبل | ایا تعمیر مبل به صرفه است

چرا تعمیرات مبل مهم است؟

شاید شما هم این تجربه را داشته باشید که وقتی وارد یک خانه میشوید میبینید چقدر این مبلمان به این خانه می آید انگار این مبلمان را برای همین خانه و دکوراسیون ساخته اند وقتی این مبلمان قدیمی و غیر قابل استفاده شود صاحب خانه قصه خواهد خورد که ای کاش مثل رو اولش میبود و به خانه جلا میداد چون غیر از این مبل هیچ مبل دیگری نخواهد بود که با این دکور و منزل سازگار باشد و من انقدر آن مبل را دوست داشته باشم، آنوقت است که میتوانید با تعمیر مبلمان، مبلمانتان را از اول هم بهتر کنید.

قیمت تمام شده تعمیر مبل چقدر است؟

تعمیرات مبل یک اقدام به صرفه و اقتصادی برای نو کردن مبلمان شما میباشد، به همین دلیل اصولا هزینه تعمیر مبل به ۴ درسته تقسیم میشود:

  • هزینه پارچه یا چرم مبل
  • اجرت یا دست مزد تعمیرکار یا رویه کوب
  • رنگکاری مبل
  • هزینه تقویت و تعویض فوم مبل

و این موارد تمام نسبت به مبلمان های متفاوت قیمت متفاوتی خواهند داشت

09102006753 برای تعمیر مبل منزل خود تماس بگیرید

نجاری در تعمیرات مبل چگونه است؟

نجاری در تعمیرات مبلمان تفاوتش با نجاریدر مبلمان تنها در این است که ساخت فریم و اسکلت اصلی را دارا نیست در غیر اینصورت هر اتفاقی که میتواند در نجاری برای مبلمان بیافتد نیز در تعمیرات مبل برای نجاری میافتد، شاید بعضی از کارگاه ها در برخورد با چنین مواردی چشمشان را به روی این مشکل های اسکلتی ببندند اما حتی از کوچک ترین شکستگیو در رفتگی نیز نباید گذشت چون همان مشکل فردا فاجعه ای خواهد بود برای صاحب مبل مجموعه ما قبل از هر مرحله ای نسبت به نجاری مبلمان و اصلاح سازی ان اقدام میکند و سپس به مرحله رویه کوبی ارجاع داده میشود.

آموزش تعمیر مبل | ایا تعمیر مبل به صرفه است

رنگکاری در تعمیرات مبل چیست؟

امروزه دیگر در بیشتر خانه ها میتوان مبل یافت و معمولا افراد برای شیک تر کردن دکوراسیون داخلی منزل خود اقدام به خرید مبل می کنند. اما بعد از گذشت چندین سال دیگر این مبل ها رنگ و لعاب گذشته را ندارند و دیگر زیبایی قبل را دارا نمی باشند. برای برطرف کردن این مشکل و دوباره جذاب کردن مبلتان میتوانید در کنار تعمیرات مبلمان خود اقدام به رنگ کاری مبل کنید. اگر در تهران یا کرج هستید می توانید از خدمات تعویض رنگ مبل خانه شیک استفاده کنید و مبلتان را دوباره مانند روز اول جذاب و شیک کنید .

تعمیرات مبل راحتی در تهران

تعمیر مبل راحتی در تهران و کرج گستردگی زیادی دارد و تقریبا تمام مدل های مبلمان را در بر می گیرد. اصولا مبل های راحتی در خانه ها  به صورت مستمر مورد استفاده قرار می گیرد. همین امر سبب می شود تا حالت طبیعی این مبل ها با گذشت زمان تغییراتی کند. اما میتوان تعمیر مبل راحتی را انجام داد.پس از مدتی استفاده از مبلمان راحتی ممکن است دیگر زیبایی و جذابیت اولیه خود را نداشته باشند. با انجام تعمیرات مبل با خانه شیک، این مشکلات بر طرف می شود. البته مساله مهمی که در این باره باید مورد توجه قرار دهید، این است که قبل از انجام تعمیرات، با کارشناس این زمینه مشورت کنید تا از سالم بودن بدنه و اسکلت بندی مبل مطمئن شوید.

09102006753 برای تعمیر مبل منزل خود تماس بگیرید

تعمیرات مبل استیل چیست؟

مبلمان استیل و یا سلطنتی مناسب برای استفاده در دکوراسیون کلاسیک است و زیبایی چشم گیری به منزل می دهد. این نوع مبل طرفداران خاص خود را دارد . افراد زیادی برای تهیه جهزیه و یا تغییر دکور منزل خود، مبل استیل خریداری می کنند. مبلمان استیل نیز مانند انواع مبلمان و راحتی ها پس از مدتی استفاده مداوم، شکل و زیبایی اولیه خود را از دست می دهد. در این صورت می توانید با انجام تعمیرات مبل استیل این مشکلات را برطرف کرده و ظاهر مبلتان را به شکل اولیه اش برگردانید.

تعویض ابر و فوم در تعمیرات مبل

تعمیر فوم مبل یا تعویض فوم مبل یکی دیگر از گزینه‌های تعمیر مبلمان است. اگر مدت زمان زیادی از خرید مبلمان شما نمی گذرد با کمی تعمیر می توانید مبلمان خود را نوسازی کنید، با این کار هم در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی می شود و هم طول عمر آنها را افزایش می‌دهید. یکی از مهمترین قسمت‌های مبل همان قسمت نشیمن آن است، هم باعث زیبایی ظاهری مبلمان می شود و هم تمام راحتی شما هنگامی که روی مبل نشسته اید به آن ربط دارد. خوشبختانه تعمیر فوم و اسفنج مبل یکی از راحت ترین کارها در امور مربوط به تعمیر مبل است که با طی کردن آموزش قدم به قدم زیر می‌توانید در مدت زمان کوتاهی تعمیر تشک مبل را در منزل انجام دهید.

Sofashik.com

دکمه بازگشت به بالا