مجله جامعهمجله کسب و کار

لوله بازکنی تخلیه چاه غرب تهران – پشتیبانی شبانه روزی

ارائه خدمات لوله بازکنی تهران در تعطیلات

لوله بازکنی غرب تهران یک خدمت اساسی در حوزه تعمیر و نگهداری لوله‌ها و سیستم‌های لوله‌کشی مورد نیاز همشهریان است. این خدمات به منظور حل مشکلات ناگهانی مرتبط با نشتی‌، گرفتگی و سایر مشکلات لوله‌ ارائه می شود.خدمات این شرکت در تمام ساعات شبانه‌ روز و حتی روزهای تعطیل، در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. در ادامه، به موارد مختلف مرتبط با لوله بازکنی شبانه‌ روزی اشاره خواهم کرد.

خدمات شبانه روزی و 24 ساعته یکی از اولویت های مشتریان در تهران است. زیرا هنگام مواجه با مشکلات بالاآمدن آب از لوله و پر شدن چاه نیاز به شرکت شبانه روزی و معتبر است.تمام خدمات اعم از درآوردن شی یا جسم از فاضلاب، تشخیص و رفع نم، پاکسازی لوله های فاضلاب، تخلیه فاضلاب چاه، باز و بست درب چاه و تعیین محل درب چاه به صورت شبانه توسط گروه حالا سرویس روزی ارائه می شود.

بهترین چاه بازکنی | تخلیه چاه

مهم ترین ویژگی لوله بازکن تهران

  • تضمین کار: به دلیل استفاده از تجهیزات مدرن و کارشناسان مجرب باعث کار آمد بودن خدمات است.
  • ) صرفه جویی در زمان: سرویس دهی سریع و به موقع زمان انتظار مشتری و فنر زنی را به شدت کاهش می دهد.
  • صرفه جویی در هزینه:  با وجود ابزار مدرن، رفع گرفتگی های شدید و سیمانی آسان شده است. تا از هزینه اضافی جلوگیری شود
  • کمترین خطر آسیب به لوله: استخدام نیروهای کار بلد، خراب کاری را به حداقل ممکن می رساند.
  • بدون نیاز به تخلیه: در اکثر موارد بدون نیاز به خالی کردن چاه، گرفتگی در لوله باز می شود.

تجهیزات مورد استفاده لوله بازکن در تهران

دستگاه هایی با موتور قوی، فنر های مناسب با لوله کشی، دستگاه های هیدرولیک، دوربین های تشخیصی، ابزار جت و سایر عناصر برای شناسایی، حل و پیشگیری از مشکلات گرفتگی در لوله استفاده می شود.

خدمات لوله بازکنی

از مهمترین خدمات تیم لوله بازکنی و تخلیه چاه حرفه ای برطرف کردن مشکلاتی مانند کندی آب در هنگام تخلیه است که یکی از شایع ترین علائم گرفتگی لوله بوده و می‌تواند به دلیل گیر کردن اشیاء خارجی در داخل دیواره های لوله باشد. انتشار بوی نامطبوع از درون لوله ها به محیط بیرون نیز از دیگر علائم گرفتگی لوله است که نشانگر مسدود شدن داخل لوله به دلیل بستن چربی در جداره های آن می‌باشد. تغییر رنگ آب هنگام خارج شدن از شیر آب نیز می‌تواند از دیگر علائم گرفتگی لوله ها باشد که به دلیل زنگ زدگی داخلی جداره های لوله بوده و تیم لوله بازکنی و تخلیه چاه مقصود راه حل های متناسبی برای این مشکلات در نظر گرفته که در ادامه به توضیح کامل آن خواهیم پرداخت.

لوله بازکنی فاضلاب

مشکلات پر شدن فاضلاب به دلیل عدم رعایت یکسری نکات بوجود می‌آیند. گاها بر اثر بی دقتی، زباله یا اجسام کوچک وارد راه آب شده و همین امر باعث نیاز پیدا کردن به یک چاه بازکنی متبحر می‌شود تا با انجام عملیات لوله بازکنی و تخلیه چاه بتواند مشکل گرفتگی فاضلاب را رفع نماید. انجام عملیات لوله بازکنی بصورت فوری برای رفع مشکلات فاضلاب یک امتیاز محسوب می‌شود زیرا بوی بد و همچنین راکد ماندن فاضلاب در قسمت راه آب واقعا آزار دهنده است و امکان صبر کردن چند روزه در این وضعیت غیر ممکن می‌باشد لذا ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه بصورت فوری و تضمینی برای مشتری بسیار با اهمیت می‌باشد

روش های لوله بازکنی

تیم متخصص تخلیه چاه تهران در ابتدا با استفاده از ابزارآلات تخصصی، محل مسدود شدن لوله تشخیص داده و به چند روش تخصصی (بازکردن لوله با پمپ هوا / باز کردن لوله با فنر / باز کردن لوله با مواد شیمیایی و لوله بازکنی بصورت دستی در صورت لزوم) عملیات لوله بازکنی را انجام آغاز مینماید. هر کدام از این روش ها فرآیند و مراحل مخصوص به خود را دارد که در ادامه به اختصار در باره آنها توضیح خواهیم داد.

لوله بازکنی با فنر

متخصصین لوله بازکنی و تخلیه چاه در این روش با دستگاهی که سر آن، دریلی شکل می‌باشد و فنر چندین متری مخصوص به سر آن متصل است عملیات باز کردن لوله را انجام می‌دهند. به این صورت که وقتی فنر وارد لوله می‌شود با چرخش خود هر جسمی را در داخل لوله از سر راه خود برمی‌دارد و به این شکل عملیات لوله بازکنی انجام می‌گردد. این دستگاه شامل دو حالت برقی و دستی می‌باشد که نوع برقی آن بروز بوده و قدرت بیشتری در باز کردن لوله دارد.

لوله بازکنی با دستگاه

متخصص لوله بازکنی و تخلیه چاه از این دستگاه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فشار هوا استفاده می‌کند. در این حالت هوای متراکم درون مخزن را با فشار زیاد به درون چاه وارد می‌کند که در فشار بالا می‌تواند صدای مهیبی هم تولید کند. این پمپ ها به دلیل خطرناک بودن بایستی توسط متخصصین لوله بازکنی که دوره های آموزشی را گذرانده اند انجام شود. همچنین بایستی مراقب بود تا در اثر فشار زیاد هوا، لجن ها به بیرون نپاشند لذا کار با این دستگاه نیاز به تجهیزات ایمنی دارد.

لوله بازکنی با مواد شیمیایی

در این روش که تشخیص استفاده از آن فقط توسط متخصص لوله بازکنی و تخلیه چاه انجام می‌شود، با رعایت نکات ایمنی یعنی داشتن دستکش و عینک مخصوص، مقدار مناسبی از محلول شیمایی مخصوص لوله بازکنی را داخل لوله گرفته شده می‌ریزند. این محلول میتواند با اسید موجود در خود بدون تخریب و از بین بردن جداره لوله ها موانعی که باعث مسدود شدن لوله شدند را از بین برده و راه لوله را باز کند. این کار خطراتی بهمراه دارد که اصولا استفاده از آن توسط متخصصین لوله بازکنی و تخلیه چاه توصیه نمی‌گردد.

قیمت لوله بازکنی

اگر با دقت گشتی در فضای مجازی بزنید شاهد موارد متعدد سوء استفاده افراد غیر مجاز از قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه در جهت منافع خودشان خواهید بود. به هر حال هر نوع ارائه خدمات بایستی یک تعرفه و هزینه معقولی را داشته باشد. حالا شاید قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه در شمال تهران با جنوب تهران به دلیل شرایط مسافت و محل که با هم یکسان نباشد

اما مطمئن باشید قیمت نجومی و نامتعارف هم دور از انصاف است که خدمات فنی مقصود بر این مسئله کاملا اشراف داشته و هزینه های اعلامی از سوی این تیم بر اساس تعرفه های اصناف می‌باشد که خدمت مشتریان گرامی اعلام می‌گردد. ” تیم لوله بازکنی و تخلیه چاه همواره از لحاظ اقتصادی پشتیبان مشتریان خود بوده زیرا رضایتمندی مشتری تبلیغی برای ادامه کار این تیم خواهد بود “

خدمات تخلیه چاه

خدمات تخلیه چاه ارزان مقصود شامل تشخیص محل چاه، حفر چاه، تعمیر و لایروبی چاه می‌باشد که در ادامه به شرح کامل خدمات خواهیم پرداخت.

تشخیص محل چاه

شناسایی محل چاه به روش های متفاوتی انجام می‌گیرد. یک تیم لوله بازکنی و تخلیه چاه حرفه ای، در ابتدا از طریق نشانه گذاری با تفاوت موزاییک ها محل چاه را ردیابی و شناسایی می‌نماید که البته این امر خوش فکر بودن سازنده ساختمان را می‌رساند که شما را از دردسر تشخیص محل چاه آسوده ساخته است.

اما اگر موزایک ها یکسان بودند، با استفاده از روش دوم که از طریق صدای تولید شده با ورود آب به چاه فاضلاب می‌باشد عملیات تشخیص را انجام می‌دهند. چنانچه از این طریق تشخیص انجام نگرفت از روش سوم یعنی از طریق فاصله چاه با ساختمان و چاه های دیگر ردیابی انجام می‌گردد که اگر سازنده طبق قوانین حفر چاه عمل کرده باشد با فواصل 3 متر از یکدیگر میتوان به حدود تقریبی محل چاه دست یافت.

حفر چاه آب و فاضلاب

عملیات حفر چاه امری بسیار ضروری است زیرا که حفر چاه باعث جمع آوری فاضلاب و حل شدن آنها درون چاه شده و از انتشار بوی بد و باقی ماندن پس ماندها درون لوله ها و پس زدن آنها به آبراه ها جلوگیری می‌نماید. عملیات حفاری احتیاج به تخصص و تجربه دارد زیرا که تخلیه چاه در جای نامناسب خطرات ریزش و مرگ را بدنبال دارد. لذا تیم تخلیه چاه و لوله بازکنی با داشتن متخصصین مجرب و دستگاه های مناسب، این عملیات را در کمترین زمان و با در نظر گرفتن تمامی نکات ایمنی انجام می‌دهد.

تعمیر چاه قدیمی

استفاده از چاه به مدت بسیار طولانی، چاه را فرسوده و غیر قابل کارایی می‌کند که با تخلیه چاه و لایروبی آن، چاه دوباره زنده شده و میتواند بهتر از قبل فضولات را در خود حل کند. لایروبی و پاکسازی چاه امری متفاوت با تخلیه چاه می‌باشد که این دو کار مکمل یکدیگر هستند. یعنی بعد از تخلیه، لایروبی و پاکسازی انجام می‌گیرد که گاها به دلیل اهمیت ندادن به لایروبی، آن را نادیده گرفته و انجام نمیدهند که باعث می‌شود عمر چاه کم شده و دوباره خیلی زود پر شود و هزینه های بیشتری را نیز بوجود آورد..

لجن کشی چاه

طبیعتا عملیات تخلیه چاه زمانی انجام می‌شود که چاه پر شده باشد و دیگر قادر به انتقال فاضلاب داخل لوله ها نباشد و همگی از لوله پس زده و به سمت بالا برگردد. در این حالت تیم لوله بازکنی بوسیله دستگاه های مخصوص خود محل چاه را تشخیص می‌دهد و پس از شناسایی دقیق محل چاه، شروع به کندن و حفاری می‌کند تا به درب چاه برسد.

سپس به کمک پمپ به انجام عملیات تخلیه چاه و پس از آن به لجن کشی بمنظور عدم پر شدن سریع چاه، می‌پردازد تا مواد زائد و پس ماند چندین دهه قبل از داخل چاه آمده و چاه بصورت کامل تخلیه شود زیرا در صورت عدم لجن کشی این پسامند‌ها به مرور زمان به لایه های زیرین خاک نفوذ کرده و وارد آب های زیرزمینی شده که این اتفاق بسیار ضرر داشته و باعث مسمومیت و تولید بیماری ها را می‌شود.

لایروبی چاه

اکثر چاه‌هایی که پر می‌شوند به دلیل سال ها استفاده، لایه های فاضلاب به جداره ها رسوب بسته و عمر چاه را کم و حتی آنرا بلا استفاده می‌کند. همین امر باعث پر شدن مکرر چاه می‌شود که در این موارد متخصصین لوله بازکنی و تخلیه چاه بجای کندن چاه جدید و صرف هزینه های گزاف بابت آن، به لایروبی همان چاه قدیم می‌پردازند تا چاه را  همانند روز اول نو و کاربردی سازنند.

برای انجام لایه روبی، پس از عملیات تخلیه چاه و لجن کشی، شخصی که مهارت و تجربه بالایی دارد وارد چاه شده و به کندن جداره های چاه می‌پردازد تا به خاک برسد، سپس مواد کنده شده از چاه را خارج کرده تا چاه عاری از مواد و فضولات قبلی شود و همانند روز اول کاملا نو و آماده بهره برداری به مدت بسیار طولانی و بدون مشکل گردد.

دکمه بازگشت به بالا