اجاره ون و اتوبوس در بازار تهران با چه قیمتی ارائه می‌شود؟

خدمات ویژه اجاره ون با راننده

شرکت الو ون همواره راحتی و رضایت مشتریان را در اولویت خدمات خود قرار داده است. یکی از این خدمات، سرویس های ویژه به افراد می‌باشد. الو ون برای سرویس دهی به افراد جایگاه ویژه ای داخل ون را تعبیه کرده است و یک راننده مجرب و با سابقه را برای کمک و خدمت رسانی در اختیارتان قرار می‌دهد. اپلیکیشن اجاره ون نیز جهت آسایش بیشتر شما عزیزان و سهولت دسترسی به خدمات ما در دسترس شما عزیزان می باشد.

اجاره ون ارزان | اجاره ون برای شمال

تمیزی ماشین ون

ون‌های اجاره‌ای شرکت قبل از تحویل به مشتریان از خدمات سرویس کارواش بهره می‌برد.

پخش موزیک دلخواه

یکی از سوالات پرتکرار شما عزیزان این است که موزیک دلخواه خود را می‌توانیم در خودروی ون گوش کنیم؟ جواب این سوال بله است.شما با فلش مموری که آهنگ‌های موردعلاقه خودتان را تحویل راننده بدهید و موزیک های دلخواه تان را گوش کنید و از سفر لذت ببرید.

سیستم گرمایشی و سرمایشی

سیستم گرمایشی و سرمایشی یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی است که در زمان رنت ون باید در نظر گرفت. تمامی ون‌های اجاره‌ای شرکت الو ون که به‌صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت کرایه داده می‌شوند مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی هستند که براساس شرایط آب و هوایی می‌توانید از کولر و یا بخاری استفاده کنید.

راحتی صندلی‌ها

کلیه ون‌های مسافرتی به گونه‌ای طراحی شده است که در طول مسیر راحتی و آرامش شما تامین شود. صندلی‌های نرم و راحت این ون‌ها همانند خودروی سواری (خودروهای خارجی با کیفیت) طراحی شده به گونه‌ای که در مسیرهای طولانی خستگی برای شما معنی نخواهد داشت. برای انتخاب مناسب راننده ون بهتر است با کارشناسان ما ابتدا نیاز خود را مطرح نمایید. رانندگان ون الو ون با تخصصی‌های زیر آماده سرویس دهی به مسافران و شرکت‌ها می‌باشند:

  • راننده ون مسلط به زبان انگلیسی
  • راننده ون مسلط به اصول کامل تشریفات

راننده ون دارای کارت راهنمای سفرماشین ها تنها برای چهار نفر بدون راننده فضا دارند و در بسیاری موارد افرادی که به وسیله نقلیه نیاز دارند از این تعداد بیشترند. مخصوصا اگر خانوادگی به سفر رفته باشید به خوبی می فهمید که ظرفیت خودروهای شخصی در برابر میل به خوشگذرانی دسته جمعی تا چه اندازه ناتوان اند.

اجاره ون و یا کرایه اتوبوس دربستی و یا کرایه مینی بوس می تواند شما را از این مشکل نجات دهد. علاوه بر این، گردش های تفریحی و علمی دانشجویان و دانش آموزان و یا سرویس کارکنان کارخانه ها و شرکت ها نیازمند ماشینی با ظرفیت بالاترند. در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص کرایه ون، کرایه اتوبوس و اجاره مینی بوس بیشتر بدانید.

کرایه ون به چه صورت است؟

ون کمترین ظرفیت جا به جایی را از میان خودروهای مخصوص حمل و نقل جمعیت داراست. حتما پیش آمده که برای تفریح یا شرکت در مراسم های مختلف نیاز به وسیله ای با ظرفیتی بیشتر از خودروهای شخصی نیاز داشته باشید. به عنوان مثال گردش و تفریح های خانوادگی در عید نوروز یا مسافرت های دسته جمعی که همگی اعضای خانواده بخواهند با یکدیگر باشند.

 یا مثلا شرکت در سمینارها، مراسم ها و موقعیت های خاصی که اجاره ون ارزان تر و مناسب تر از کرایه تاکسی باشد. در چنین مواردی اجاره ون می تواند برای شما راه گشا باشد. مخصوصا اگر می خواهید تا یک سفر چند روزه با خانواده داشته باشید می توانید با اجاره ون مسافرتی ارزان بسیاری از کارها را ساده تر کرده و بیشتر هم خوش بگذرانید و حتی کمتر هزینه کنید. انواع حمل و نقل ها با ون به شکل زیر است:

  • برون شهری
  • مسافرتی و یا خارج از شهر
  • تردد میان فرودگاه ها و ایستگاه ها
  • انتقالی

اجاره ون بدون راننده به چه شکل است؟

شما می توانید برای اجاره ون نسبت به اجاره ون با راننده و اجاره ون بدون راننده اقدام کنید. البته مرسوم ترین حالت که اغلب شرکت ها اقدا به ارائه خدمات آن می کنند اجاره ون با راننده است. در صورتی که اجاره ون با راننده باشد خسارت های وارده به وسیله متوجه مسافران نیست ولی این قضیه در اجاره ون بدون راننده برعکس است و مسافر و در واقع مشتریان مسئول مشکلات پیش آمده برای ون هستند.

اجاره ون فرودگاه امام به چه شکل است؟

یکی دیگر از کاربردهای ون برای شما زمانی است که عزیزی ایران را ترک می کند یا به ایران باز می گردد. اغلب افراد دوست دارند تا در فرودگاه برای استقبال یا بدرقه حاضر باشند و آن لحظه سلام پس از مدت ها یا خداحافظی برای سال ها به یک خاطره برای مرور بدل می شود. حمل و نقل جمعیت مشتاق به فرودگاه امام به هیچ عنوان کار ساده ای نیست و علاوه بر آن هزینه بسیار زیادی می طلبد.

شما با اجاره ون فرودگاه امام هم می توانید راحت تر وسایل مسافر خود را حمل و نقل کنید و هم کار استقبال کنندگان و بدرقه کنندگان را راحت کرده و صحنه ای با شکوه را در فرودگاه رقم بزنید. از طرفی دیگر زمانی که شما نیاز دارید به فرودگاه رفته و کوهی از وسایل و چمدان را به همراه دارید، در بسیاری از موارد خودروهای شخصی نمی توانند نیاز شما را براورده کنند و کرایه ون فرودگاه ها می تواند برای شما راه چاره باشد.

کرایه اتوبوس دربستی به چه صورت است؟

اجاره اتوبوس دربستی به این شکل است که برای سرویس دهی های داخل شهر و یا خارج شهر شما یک راننده را به همراه اتوبوس استخدام کرده و با پرداخت هزینه می توانید اقدام به رفت و آمد تعداد بیشتری از افراد کنید. این مورد هم خانواده ها را در بر می گیرد که دوست دارند تا در یک سفر دسته جمعی همه همراه یکدیگر باشند و هم موارد دیگر را شامل می شود. اجاره دربستی اتوبوس می تواند برای مدارس، ادارات، سرویس کارخانه جات، گردشگری، سمینارها و… به کار بیاید.

 به عنوان مثال گردش علمی گروهی از دانشجویان و یا دانش آموزان بسیار با این سرویس ساده تر خواهد بود و یا اداراتی که برای ساعاتی خاص نیاز به سرویس کارکنان دارند و یا تورهای گردشگری، همه می توانند از این خدمات استفاده کند.این خدمات می تواند به صورت طولانی مدت و کوتاه مدت ارائه شود و شما بر حسب نیاز خود آن ها را انتخاب کرده و اقدام به کرایه اتوبوس دربستی می کنید. انواع اجاره اتوبوس به شکل زیر است:

  • اجاره اتوبوس vip دربستی
  • اجاره اتوبوس های دربستی معمولی
  • اجاره دربستی میدل باس
  • اجاره اتوبوس ارزان

کرایه مینی بوس دربستی به چه صورت است؟

مینی بوس اغلب جمعیتی بین اتوبوس و ون را شامل می شود و همچنان می تواند در بسیاری از موارد راه گشا باشد. شما می توانید برای موقعیت های خاص بر حسب تعداد جمعیت اقدام به کرایه مینی بوس دربستی کنید. مینی بوس دربستی به شما این امکان را می دهد تا با هزینه کمتری بتوانید جمعیت بیشتری را جا به جا کنید. پس اگر جمعیت شما با ظرفیت مینی بوس همخوانی داشت اجاره مینی بوس دربستی را در گزینه ها و انتخاب هایتان جای دهید.

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت کرایه ون دربستی و یا هزینه کرایه اتوبوس دخیل هستند که شما می توانید بر اساس آن ها هزینه کرایه اتوبوس، ون و یا مینی بوس را حدس بزنید. حتما برای شما هم پیش آمده که در موقعیت هایی متوجه شوید یک ماشین با ظرفیت پنج نفر خیلی کوچکتر از آن است که بتوانید یک سفر دسته جمعی خوب داشته باشید.

 یا گردش های درون شهری ای باشند که نتوانید همه افرادی که دوست دارید را در آن همراه کنید. یا به عنوان مثال در کارتان نیاز به حمل و نقل افراد برای شرکت در سمینار، حضور در سر کار، گردش های علمی و تفریحی پیش بیاید. جالب است بدانید که در بسیاری از این موارد قیمت کرایه ون دربستی و یا اتوبوس برای شما، عزیزان و یا همکارانتان بسیار به صرفه تر خواهد بود.

چه عواملی در تعیین قیمت کرایه ون دربستی و اتوبوس موثر است؟

اولین نکته ای که در تعیین هزینه کرایه اتوبوس و یا ون موثر است این است که چند نفر هستید و مایلید تا از کدام وسیله نقلیه برای خود استفاده کنید. طبیعتا قیمت اجاره ون با قیمت اجاره اتوبوس متفاوت است و اغلب مواقع تعداد شما این مسئله را تعیین می کند. اما سایر مواردی که می تواند در تعیین هزینه کرایه اتوبوس، ون و مینی بوس دخیل باشد عبارتند از:

نوع سفر

سفرهای درون شهری با یک قیمت و سفر های برون شهری با قیمتی دیگر سنجیده می شوند. سفرهای درون شهری نیاز به طی مسافت کمتری هستند برای همین زمانی که شما نوع سفر را انتخاب می کنید در واقع نوع ون و یا اتوبوس درخواستی را نیز انتخاب می کنید. طبیعتا قیمت ون مسافرتی در ایران با قیمت اجاره ون عادی متفاوت است. علاوه بر این مسائلی در شهر وجود دارد که شاید در هزینه شما تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال هزینه پرداخت طرح ترافیک بر عهده مسافر است و این مسئله در سفرهای خارج از شهر وجود ندارد. با این وجود اگر سفر شما چند روزه باشد شما علاوه بر پرداخت قیت کرایه ون بین شهری باید هزینه اسکان راننده و خوراک او را نیز بپردازید.

مدل خودرو

مدل خودرو یکی دیگر از مسائل تعیین کننده در هزینه اجاره اتوبوس و یا ون شماست. اینکه خودرو متعلق به چه سالی است و چه خدماتی اعم از کولر، پخش ویدئو، صندلی های تخت خواب شو و… ارائه می دهد در تعیین قیمت کرایه ون دربستی و اتوبوس موثر است. طبیعتا در این میان قیمت کرایه اتوبوس VIP برای مسافران بیشتر از اتوبوس های معمولی است. البته بد نیست بدانید که اغلب اتوبوس ها، مینی بوس ها و ون ها به امکانات دلخواه مشتری تجهیز شده اند و شما در سفرهای درون و برون شهری با آن ها هیچ گونه مشکلی را حس نخواهید کرد و به طور کامل راحت خواهید بود.

مدت زمان و مسافت

طبعا زمانی که سفر و استفاده شما چند روزه باشد، مسافت و زمان بیشتری طی خواهد شد ولی با این وجود هزینه خاصی که به هر روز و یا هر مسافت تعلق می گیرد نیز کاهش پیدا می کند و در ابعادی وسیع تر می توان گفت حتی برای شما به صرفه تر است. ولی نکته ای که نباید فراموش کنید این است که اگر راننده همراه با شماست و شب مجبور به اسکان باشد هزیه های مربوط به اسکان او و همچنین خورد و خوراک با شما خواهد بود. در مسافت های بالای 300 کیلومتر رفت و برگشت شما حداقل به 3 روز زمان نیاز دارد پس برای پرداخت هزینه کرایه ون و یا اتوبوس برنامه ریزی کنید و این مسئله را در ذهن بسپارید.

دکمه بازگشت به بالا