مجله جامعهمجله کسب و کار

راهنمای رفع اشکال و مشکلات شیلنگ آبنما فنردار

شیلنگ فنردار شفاف آبنما یکی از شیلنگ‌های پرکاربرد در صنایع مختلف است که به انعطاف پذیری بالای خود شناخته می‌شود. این شیلنگ از پی وی سی فشرده ساخته شده و با کمک فنرهای فلزی یک لایه با مقاومت بالا بر روی شیلنگ ایجاد شده است که از آن در برابر عوامل بیرونی محافظت می‌کند. این عوامل بیرونی می‌تواند تغییرات آب و هوا، گرمای زیاد، رطوبت بالا، حمله حشرات، رشد کپک و … باشد.

تولید کننده شیلنگ آبنما فنردار | خرید شیلنگ آبنما فنردار

انواع شیلنگ آبنما فنردار

1- شیلنگ مواد غذایی فنردارشیلنگ مواد غذایی فنردار برای مکش مایعات و مواد مختلف به کار می رود. در صورتی که از فنر مناسب در این شیلنگ ها استفاده نشود هنگام مکش، شیلنگ بهم می ‌چسبد و راه عبور مواد بسته می شود. بنابراین به دستگاه مکش آسیب وارد خواهد شد.

2- شیلنگ صنعتی فنردارشیلنگ صنعتی فنردار برای انتقال اکثر مایعات صنعتی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. انتقال مایعاتی مانند روغن، اسید و باز امکان پذیر است. همچنین در موارد خانگی، کشاورزی و تاسیسات نیز کاربرد دارد.

خرید شیلنگ آبنما فنردارساختار مستحکم و کاربرد گسترده شیلنگ آبنما فنردار باعث افزایش خرید آن در میان خریداران شده است. برای خرید شیلنگ آبنما فنردار باید به یکسری نکات توجه نمایید تا به بالاترین سطح از کارایی و عملکرد این محصول برسید.

برای دقت داشته باشید که باید بر اساس فشار، مواد و ویژگی های موادی که از شیلنگ عبور می کند، شیلنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین میزان غلظت مواد، چسبندگی و کشش سطحی موجود در ساختار آن، ساختار و مواد اولیه تشکیل دهنده آن از مواردی هستند که قبل از خرید شیلنگ آبنما فنردار باید به آن دقت شود. محیط کاری نیز در انتخاب موثر می باشد.

امروزه مشتریان عزیز در سراسر کشور می توانند بدون مراجعه حضوری و به صورت خرید اینترنتی و یا مشاوره تلفنی، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند. با خرید اینترنتی شیلنگ آبنما شما می ‌توانید به راحتی با کیفیت ترین شیلنگ ها را انتخاب کرده و در سریع ترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید. خریداران می توانند به منظور گرفتن مشاوره در مورد انواع شیلنگ آبنما فنردار و سفارش خرید عمده آنها با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

لایه مقاومتی بکار رفته در شیلنگ آبنما فنردار باعث می‌شود هیچ میکروب یا باکتری اجازه نفوذ به داخل شیلنگ را نداشته باشد که نتیجه آن حفظ کیفیت سیستم است. علاوه بر آن لایه محافظتی سبب بالاتر رفتن طول عمر شیلنگ و جلوگیری از آسیب به آن خواهد شد. سطح شفاف این شیلنگ به کارفرما اجازه خواهد داد تا دائما سیال جاری را تحت نظر داشته و در صورت بروز هر گونه مشکلی، سریعا آن را رفع سازد. علاوه بر سطح شفاف بیرونی، داخل شیلنگ صاف بوده و اجازه شد هیچ گونه کپک و باکتری را نخواهد داد.

 • با توجه به اینکه این شیلنگ از PVC ساخته می‌شود، انعطاف پذیری بالایی داشته و می‌توان از آن در هر سیستمی استفاده کرد.
 • این شیلنگ به دلیل وجود رشته مفتول فولادی گالوانیزه خاصیت ارتجاعی بسیار بالایی خواهد داشت.
 • به دلیل صاف بودن سطح داخلی شیلنگ آبنما فنردار، انتقال مواد ریز و نفت و گاز به بهترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت.
 • با توجه به مقاومت بالای شیلنگ آبنما فنردار از آن می‌توان در هر شرایط دمایی استفاده کرد، بدون اینکه نگران خرابی یا پارگی شیلنگ باشید.
 • از آنجایی که این شیلنگ در برابر مواد شیمیایی مقاوم است، انتخابی عالی برای آزمایشگاه صنعتی خواهد بود.
 • به دلیلی وجود لایه فولادی، شیلنگ آبنما طول عمر بالایی داشته و تا سالیان سال برای شما کار خواهد کرد.
 • شفاف بودن شیلنگ این امکان را فراهم می‌سازد تا تمام فرآیند انتقال مواد تحت نظر کارفرما صورت گیرد. اگر احیانا مشکل یا گرفتگی در مسیر وجود داشته باشد، به راحتی می‌توان آن را شناسایی و رفع کرد.
 • نصب آسانی دارد.
 • در کنار انعطاف پذیری بالا، وزن سبکی هم داشته و حمل و نقل آن بسیار راحت خواهد بود.
 • شیلنگ آبنما فنردار قیمت مناسب رو به ارزانی دارد. قیمت خرید اولیه این شیلنگ بالا نیست و در عین حال به دلیل طول عمر بالا، در طولانی مدت نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا خواهند کرد.

ویژگی‌های شیلنگ آبنما فنر دار

    با توجه به اینکه این شیلنگ از PVC ساخته می‌شود، انعطاف پذیری بالایی داشته و می‌توان از آن در هر سیستمی استفاده کرد.

    این شیلنگ به دلیل وجود رشته مفتول فولادی گالوانیزه خاصیت ارتجاعی بسیار بالایی خواهد داشت.

    به دلیل صاف بودن سطح داخلی شیلنگ آبنما فنردار، انتقال مواد ریز و نفت و گاز به بهترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت.

    با توجه به مقاومت بالای شیلنگ آبنما فنردار از آن می‌توان در هر شرایط دمایی استفاده کرد، بدون اینکه نگران خرابی یا پارگی شیلنگ باشید.

    از آنجایی که این شیلنگ در برابر مواد شیمیایی مقاوم است، انتخابی عالی برای آزمایشگاه صنعتی خواهد بود.

    به دلیلی وجود لایه فولادی، شیلنگ آبنما طول عمر بالایی داشته و تا سالیان سال برای شما کار خواهد کرد.

    شفاف بودن شیلنگ این امکان را فراهم می‌سازد تا تمام فرآیند انتقال مواد تحت نظر کارفرما صورت گیرد. اگر احیانا مشکل یا گرفتگی در مسیر وجود داشته باشد، به راحتی می‌توان آن را شناسایی و رفع کرد.

    نصب آسانی دارد.

    در کنار انعطاف پذیری بالا، وزن سبکی هم داشته و حمل و نقل آن بسیار راحت خواهد بود.

    شیلنگ آبنما فنردار قیمت مناسب رو به ارزانی دارد. قیمت خرید اولیه این شیلنگ بالا نیست و در عین حال به دلیل طول عمر بالا، در طولانی مدت نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا خواهند کرد.

کاربرد شیلنگ آبنما فنر دار چیست؟

با توجه به ویژگی‌های بسیار مثبت این شیلنگ، کاربرد بسیار زیادی داشته و از صنایع مختلفی از آن کمک می‌گیرند. ویژگی‌هایی نظیر شفاف بودن شیلنگ سبب شده که از آن برای انتقال سیالات خوراکی مانند آبمیوه، شیر، آب و … استفاده کنند. ویژگی دیگر شیلنگ آبنما فنردار، عدم واکنش با مواد اسیدی و شیمیایی، باعث شده که صنایع ساخت دارو و آزمایشگاه‌ها از این شیلنگ بهره برند. البته کل کاربرد شیلنگ آبنما فنردار به انتقال مایعات خلاصه نمی‌شود بلکه توسط آن ریز ذره‌ها و مواد پودر شده را نیز از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل می‌کنند. به طور کلی کاربردهای شیلنگ آبنما فنردار را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • انتقال مایعات ( آب، آبمیوه و آب معدنی)
 • صنعت دامداری برای انتقال شیر
 • انتقال مواد در صنایع دارویی
 • جابجایی مواد شیمیایی
 • انتقال مواد اسیدی
 • جابجایی مواد نفتی و روغنی
 • جابجایی مواد پودر شده و ریز دانه‌ها
 • صنعت ساختمان سازی
 • صنعت نفت و گاز
 • صنعت خودرو سازی
 • کشتی سازی
 • صنعت کشاورزی

شیلنگ هیدرولیک یا شیلنگ فشار قوی

نقش بسیار مهمی شیلنگ ها در هیدرولیک دارند و صنعت بسیار بزرگی دارا می باشد، اگر شیلنگ های هیدرولیک یا به هر شکلی صدمه ببیند، روی کل دستگاه و اجزای آن تاثیر می گذاردو ممکن است خرابی شدیدی در کل دستگاه به وجود بیاید. نوعی انرژی هیدرولیک می باشد که در بین بخش های مختلف دستگاه توسط شیلنگ هیدرولیک انتقال می دهند.

شیلنگ آبنما فنر دار را از کجا تهیه کنم؟

با توجه به مطالب ذکر شده در بخش‌های قبل مشخص شد که شیلنگ آبنما فنردار کاربرد زیادی در صنایع مختلف داشته و به طور وسیع از آن در کارخانجات مختلف استفاده شود. هنگام خرید این شیلنگ باید تحقیقات کافی انجام دهید تا مطمئن شوید جنس شیلنگ با کیفیت بوده و به مرور زمان دچار خرابی نخواهد شد. عامل تعیین کننده کیفیت شیلنگ آبنما فنردار، متریال اولیه در ساخت آن است که در هر خط تولید می‌تواند متفاوت باشد.

چنانچه تصمیم دارید شیلنگ آبنما فنردار خریداری کنید، می‌توانید به سایت بست سرا مراجعه کرده و شیلنگ مورد نظر خود را خریداری نمایید. تمامی محصولات موجود در سایت با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار شما قرار خواهند گرفت. در صورتی که نیاز به مشاوره داشتید، کارشناسان فروش ما در این مجموعه پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود.

دکمه بازگشت به بالا