اقتصادیمجله کسب و کار

محصولات فضای باز شامل چه وسایلی است؟

تجهیزات فضای باز کاربرد های متنوعی را شامل می شوند. استفاده از فضای ویلا و باغ برای استراحت کردن و گذراندن اوقات فراغت با دوستان و آشنایان بسیار لذت بخش است‌. به همین دلیل باید در فضای باز محوطه ویلا یا باغ تجهیزاتی وجود داشته باشد. تا بتواند مکانی برای تفریح کردن ایجاد شود و شما در روز های تعطیل و اوقات فراغت با دوستان و خانواده از این مکان استفاده کنید.

انواع مبلمان ویلایی علاوه بر این که سبب زیبای محیط باغ و محوطه باز ویلا می شوند، می توانند تاثیر زیادی بر روی رفاه اشخاص ویلا داشته باشند. در این مقاله مطالبی ذکر شده که می توانید برای ، و وسایل دیگر از آن استفاده کنید.

تجهیزات باغ و ویلا دست دوم | تولید کنندگان مبلمان فضای باز

تجهیزات فضای باز  شامل مبلمان ویلایی

از انواع مبلمان فضای باز می توان به میزها و صندلی های موجود در فضای باز، انواع آتشدان، انواع ، وسایل های بازی برای کودکان، انواع نورپردازی ها و سایر تجهیزات اشاره کرد. انواع مبلمان ویلایی در تمام قسمت های باغ و محوطه ویلا قابل استفاده هستند. و شما در هر قسمت از فضای باز ویلا می توانید این تجهیزات را قرار دهید. صندلی ها و میز های موجود در فضای باز نیاز افراد به نشستن و استراحت در فضای باز را تامین می‌ کنند. و علاوه بر آن آتشدان ها می توانند برای پخت و پز غذا در فضای باز مناسب باشند. نورپردازی ها علاوه بر اینکه باعث زیبا شدن فضای باغ می شوند. از جمله وسایل ضروری به شمار می رود .

انواع آتشدان و مزایای آن

آتشدان ها یکی از انواع تجهیزات ویلایی هستند که در بازار موجود هستند .و شما می توانید متناسب با دکور فضای باز خود اقدام به نمایید . شما با سفارش آتشدان پارتی پیت علاوه بر این که فضای طبیعت باغ و محوطه باز ویلا را زیبا و شیک می کنید. می توانید در فصل های تابستان یا فصل های سرد زمستان با دوستان و خانواده خود دور آتشدان پارتی پیت جمع شوید. و با پخت انواع کباب و نوشیدنی ها لحظات خوشی برای خود ایجاد کنید. با استفاده از آتشدان پارتی پیت می توانید انواع سبزیجات و گوشت ها را گریل و کباب کنید .و علاوه بر آن می توانید نوشیدنی های گرم و چای آتشی درست کنید. و در کنار دوستان و آشنایانتان از خوردن کباب و چای آتشی لذت ببرید و اوقات خوشی را سپری کنید.

منقل کبابی در اندازه های متنوع تولید شرکت ویلاسازه

منقل کبابی در اندازه های متنوع تولید شرکت ویلاسازه

تجهیزات فضای باز  و نکات مهم در خرید آتشدان

اگر شما قصد دارید آتشدانی خریداری کنید که فقط بتواند محیط را گرم کند. می توانید از مدل استفاده کنید .که هم سبب زیبایی فضای باز می‌ شود. و هم می‌ تواند تا حدودی فضای باز را گرم کند. آتشدان بارل یک ویژگی منحصر به فردی دارد که می توان به سبد گریلی آن اشاره کرد. سبد گریلی که در داخل آتشدان وجود دارد. به شما این امکان را می دهد وقتی هیزوم کاملاً تبدیل به زغال شد، بتوانید درون سبد گوشت و سبزیجات بگذارید. تا گریل و کباب شوند. شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید .و با خرید آتشدان بیتا یک آتشدان برای گرم شدن فضای باز و برای گریل کردن انواع سبزیجات و گوشت استفاده کنید. برای گرمایش محیط می توانید ز را هم مد نظر داشته باشید .

تجهیزات فضای باز، میز و صندلی

یکی از انواع مبلمان فضای باز هستند که از آن ها می توانید در آلاچیق ها، روف گاردن، فضای باز و بالکن و تراس استفاده کنید .و با نشستن بر زیر نور آفتاب بر روی صندلی های فضای باز لذت ببرید. شما می توانید با راحتی بیشتری برای خود ایجاد کنید . با استفاده از میز و صندلی فضای باز به راحتی می توانید فضای آرامش انگیز و آرام در طبیعت ایجاد کنید و صبحانه خود را در فضای آرام میل کنید. میز و صندلی فضای باز از جنس آلومینیوم تولید شده اند و در برابر عوامل طبیعی و شرایط جوی کاملاً مقاوم هستند. به همین دلیل شما بدون نگرانی از زنگ زدن صندلی های فضای باز می توانید در فصول مختلف سال و در شرایط آب و هوایی مختلف از آن ها استفاده کنید.

تجهیزات فضای باز و جنس مبلمان ویلایی

از پروفیل آهن تولید شده اند که کاملا مقاوم و مستحکم هستند .و علاوه بر آن کاملا سبک و ظریف هستند. شما به راحتی می توانید صندلی های فضای باز را در چندین حالت تنظیم کنید .چون صندلی های فضای باز از جنس آلومینیوم تقویت شده تولید شده اند .به راحتی می توانید آن ها را در کنار ساحل و استخر استفاده کنید. با استفاده از انواع تجهیزات فضای باز به راحتی می توانید در فضای باز استراحت و تفریح کنید. شما باید در هنگام خرید انواع تجهیزات ویلایی مانند صندلی به سبک دکوراسیون محوطه خود توجه کنید، انواع تجهیزات فضای باز را طوری خریداری کنید که متریال و مدل آن با چیدمان فضای باغ شما هماهنگ باشد.

راهنمای انتخاب تجهیزات فضای باز

در هنگام خرید انواع مبلمان ویلایی باید به نکاتی توجه کنید تا بتوانید تجهیزات مناسبی خریداری کنید .که برای شما کاربردی باشد. اولین نکته در خرید تجهیزات فضای باز این است .که نیاز خودتان و خانواده را در نظر بگیرید. اگر شما فرزند خردسال دارید می توانید برای سرگرم کردن آن ها تجهیزاتی مانند وسایل بازی تهیه کنید. تا کودکانتان از بازی کردن در فضای سبز و طبیعت باغ با وسایل بازی لذت ببرند. اگر شما فردی هستید که در فصل زمستان از فضای سبز بیشترین استفاده را می کنید .می توانید با خرید آتشدان محلی گرم و صمیمی در فضای باز برای خودتان و خانواده تان ایجاد کنید .و از نشستن در کنار آتشدان در طبیعت لذت ببرید.

نکات مهم در هنگام خرید تجهیزات فضای باز

اگر شما قصد دارید فضایی مناسب در طبیعت برای مهمانان خود ایجاد کنید. می توانید متناسب با تعداد مهمانان و خانواده خود میز و صندلی با تعداد مناسب سفارش دهید.یعنی اگر تعداد شما کم است می توانید میز و صندلی با تعداد کم سفارش دهید .و برعکس اگر تعداد شما و مهمانانتان زیاد است میز و صندلی با تعداد زیاد سفارش دهید. قبل پس از خرید انواع تجهیزات فضای باز حتماً هزینه ای را در نظر بگیرید .تا در هنگام خرید از دیدن قیمت ها قافله گیر نشوید. سعی کنید در خرید انواع تجهیزات فضای باز از تجهیزاتی که قیمت پایینی دارند صرف نظر کنید .و محصولاتی با کیفیت خریداری کنید که قیمت و کیفیت بالایی داشته باشند.به عبارت دیگر در هنگام خرید تجهیزات فضای باز کیفیت را مد نظر قرار دهید.

تجهیزات فضای باز مخصوص کودک

برای ساخت مکان بازی و پارک کودکان باید از تجهیزات مخصوص بازی کودکان استفاده کنید. یکی از تجهیزات بازی کودکان که طرفداران زیادی در بین کودکان دارد، و ها هستند. سرسره های تونلی می توانند بهترین تجهیزات برای بازی کردن و تفریح کردن کودکان باشند، زیرا به گونه‌ ای تولید شده اند که هیچ آسیبی به کودکان وارد نمی کنند و موجب تفریح و شادی کودکان می شوند. سرسره های مارپیچی می تواند بسیار سرگرم کننده و لذت بخش باشد. از انواع تجهیزات فضای باز مخصوص کودکان می توان به الاکلنگ اشاره کرد. این ابزار علاوه بر زیبایی فضای باز می توانند موجب سرگرم شدن کودکان شوند. در تولید این تجهیزات از جنس پلی اتیلن استفاده می‌ شود که علاوه بر اینکه بسیار سبک هستند، مقاومت بالایی دارند.

تجهیزات فضای باز و تنوع تجهیزات بازی کودکان

تجهیزات بازی کودکان در رنگ بندی های شاد و جذاب تولید شده اند. که سبب زیبایی فضای باز می شوند. از دیگر تجهیزات بازی کودکان می‌ توان به فنر متحرک اشاره کرد. کودکان با بازی کردن با فنر متحرک هیجان زده و شاد می شوند. و علاوه بر آن موجب افزایش خلاقیت در کودکان می شوند. پیشنهاد می شود اگر مکانی را برای ایجاد فضای بازی برای کودکانتان انتخاب کرده اید حتماً از کف پوش های نرم و ایمن استفاده کنید. تا کودکانتان با دویدن در زمین بازی آسیب نبینند. شما با ایجاد فضای بازی برای کودکانتان دیگر دغدغه ای برای بازی کودکانتان ندارید و با استفاده از این تجهیزات کودکانتان سرگرم می شوند و دیگر به سراغ ابزارآلات خطر ناک نمی روند. شما می توانید استخر شن و توپ را در جنس و متریال مختلفی سفارش دهید.

امروزه با گسترش آپارتمان نشینی و همچنین افزایش قیمت مسکن افراد کمی هستند که شانس داشتن یک خانه ویلایی حیاط دار را دارند. اگر شما آنقدر خوش شانس هستید که یک خانه حیاط دار دارید از آن غافل نشوید. حیاط تاثیر زیادی در زیباتر به نظر رسیدن منزل شما و همچنین افزایش قیمت آن دارد. هر چه فضای باز زیباتری داشته باشید ویلای شما چشمگیرتر و لوکس تر به نظر خواهد رسید. در این مقاله می خواهیم کاربردی ترین ست محصولات فضای بازی که می توانید برای حیاط خود استفاده کنید را به شما معرفی کنیم.

اهمیت طراحی دکوراسیون فضای باز

فضای باز و حیاط منزل شما اولین چیزی است که دیده می شود. بنابراین باید ظاهری دلچسب و زیبا داشته باشد. همچنین، نوع طراحی دکوراسیون فضای باز تاثیر زیادی روی روح و روان افراد می گذارد و باعث بهبود خلق و خو ساکنین خواهد شد. بعلاوه، هر چه طراحی فضای باز حرفه ای تر انجام شده باشد ملک ارزش بالاتری خواهد داشت.

محصولاتی که برای طراحی فضای باز شیک نیاز دارید

اگر از آن دسته افراد هستید که دوست دارید یک فضای باز شیک و زیبا داشته باشید و اوقات خوشی را در محوطه باز منزل یا باغ خود بگذرانید خرید وسایل زیر را فراموش نکنید:

ست مبلمان فضای باز

مبلمان های فضای باز یکی از شاخص های اصلی لاکچری بودن منازل ویلایی می باشند. از این نوع مبلمان نه تنها در منازل ویلایی بلکه در تراس، بالکن، حیاط و باغ نیز می توان استفاده نمود. در واقع همان مبلمان هایی هستند بیشترین سازگاری را با شرایط جوی دارند. این نوع مبلمان از تنوع بالایی برخوردار می باشند و اغلب به عنوان مبلمان های ضد آب، عایق حرارتی و ضد زنگ شناخته می شوند. شما می توانید بسته به نوع آب و هوای منطقه خود و همچنین سلیقه شخصی تان انواع ست مبلمان فضای باز را خریداری نمایید.

میز و صندلی های باغی

این نوع میز و صندلی مخصوص فضای باز است و در برابر تابش نور آفتاب، بارندگی، گرد و غبار و … مقاومت بالایی دارند. البته میز و صندلی های باغی انواع مختلفی دارند مثل میز و صندلی چوبی، فلزی، پلاستیکی و … که بسته به شرایط آب و هوایی منطقه و ابعاد فضای باز، نوع دکوراسیون و … انتخاب می شوند. میز و صندلی های باغی آسایش و راحتی بیشتری برایتان فراهم می سازند و باعث می شوند بدون هیچ نگرانی از فضای باز خود لذت ببرید.

تخت و تاب ریلکسی

این روزها تخت و تاب ریلکسی به جزء جدایی ناپذیری از خانه های حیاط دار تبدیل شده است. زیرا فضای منزل را فوق العاده شیک و لاکچری نشان می دهد. شما می توانید بسته به نوع معماری ویلای خود از انواع تخت و تاب ریلکسی استفاده نمایید. زیرا نوع تخت و انتخابی شما باید با دکوراسیون فضای باز شما و همچنین معماری ویلا تناسب داشته باشد. به عنوان مثال تخت تاشو برای فضاهای استخردار مناسب می باشد در حالی که از تاب ریلکسی بیشتر در فضای باغ یا بالکن استفاده می شود. البته به دلیل محبوبیت بالایی که تاب های ریلکسی دارند این روزها حتی در فضای داخلی برخی منازل نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

چتر و سابه بان

یکی از معروف ترین محصولات فضای باز، چتر و سایه بان می باشد. همانطور که از نام این محصول نیز مشخص است از پارچه ضد آب و نانو ساخته می شود. بعلاوه، پایه بسیار مستحکمی نیز دارد. با توجه به اینکه از چتر و سایه بان در اماکن مختلفی استفاده می شود با ابعاد و قطرهای مختلفی نیز ساخته می شوند. از این نوع محصول می توان در تمام مناطق کشور استفاده نمود زیرا با هر نوع اقلیم آب و هوایی سازگار می باشد. همچنین در برابر باران و تابش نور آفتاب نیز مقاومت بالایی دارد.

باربیکیو

کباب پز یا باربیکیو یکی از جذاب ترین محصولات فضای باز به شمار می رود. از این محصول برای کباب کردن انواع مواد غذایی استفاده می شود. می توان از در فضای باز ویلا، تراس، باغ و … استفاده کرد. باربیکیو انواع مختلفی دارد مثل، باربیکیو ذغالی، باربیکیو آجری، باربیکیو گازی و … شما حتی می توانید در فضای باز ویلا باغ خود یک باربیکیو باغی سیمانی بسازید و فضای باغ خود را لاکچری تر بسازید. اگر به کباب کردن و دورهمی در فضای باز علاقه مندید باربیکیو باغی و ویلایی می توان گزینه ایده آلی برایتان باشد.

نورپردازی و ریسه های نوری

به احتمال زیاد ریسه های نوری را قبلا مشاهده کرده اید. این محصولات مخصوص گذراندن یک شب خاطره انگیز در فضای باز می باشند و فضا را رمانتیک تر می سازند. ریسه های نوری در واقع یک نوار به همراه لامپ های کوچک و رنگی هستند که بسیار انعطاف پذیر بوده و از آن ها می توان به عنوان نور مخفی استفاده کرد. بعلاوه دارای مصرف انرژی بسیار کمی می باشند. شما می توانید از انواع ریسه LED دکوراتیو برای زیباسازی فضای باز منزل خود استفاده نمایید. تنوع رنگی آن ها نیز بسیار زیاد می باشد.

خرید ست های برتر محصولات فضای باز

همانطور که متوجه شدید برای دکوراسیون فضای باز از محصولات مختلفی استفاده می شود. هر کدام از این محصولات فضای باز ویژگی های منحصر بفردی دارند. اما موضوعی که بیشتر از همه موارد در ست محصولات مهم است شرایط آب و هوایی منطقه شما و همچنین ابعاد فضای بازی که در اختیار دارید می باشد. به عنوان مثال، برای محیط هایی که دارای بارندگی و رطوبت بسیار زیادی می باشد خرید مبلمان چوبی یا فلزی توصیه نمی شود. زیرا به مرور با در معرض بارندگی و رطوبت قرار گرفتن کیفیت اولیه خود را از دست می دهد.

در عوض می توانید انواع مبلمان باغی پلاستیکی را برای این نوع محیط خریداری نمایید. همچنین، مبلمان حصیری و چوبی مخصوص محیط هایی است که دارای میزان بارندگی بسیار کمی می باشند. البته ناگفته نماند که باید محصولات فضای باز خود را از یک فروشگاه معتبر خریداری نمایید که محصولات با کیفیتی ارائه اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید برخی اوقات، تایم خود را در فضای باز بگذرانید و از هوای تازه لذت ببرید، بهتر است از وسایلی استفاده کنید که شرایط را برایتان محیا کند.

حال منظور از این شرایط، چه شرایطی است؟ فرض کنید بخواهید زیر نور آفتاب و روی زمین بنشینید؛ بدون اینکه سرپناه خاصی داشته باشید یا اینکه زیر‌تان چیز نرمی قرار داشته باشد، همه چیز خوب پیش می‌رود؟ وقتی به شما و اطرافیان‌تان خوش می‌گذرد که در سایه و روی مبل یا صندلی راحتی نشسته باشید. حال محصولات فضای باز شامل چه وسایلی است؟

این شرایط می‌تواند در خانه‌تان یا در یک کافه و رستوران باشد. تمامی محصولات فضای باز برای این به‌وجود آمده‌اند که راحتی افراد را رقم زده و بهترین اوقات را برای آن‌ها فراهم کنند. فرقی نمی‌کند که از این وسایل در حیاط یا حیاط خلوت خانه خود استفاده می‌کنید یا اینکه قصد دارید آن‌ها را در رستوران و کافه خود جای دهید؛ در هر صورت باید بهترین نوع را فراهم آورید. اهمیتِ داشتن چنین تجهیزاتی با کیفیت مناسب، به این دلیل است که به‌طور معمول آن‌ها، در معرض آفتاب قرار می‌گیرند و ممکن است زود خراب شوند.

منبع: https://villasaze.ir/

دکمه بازگشت به بالا