اقتصادیمجله کسب و کار

بهترین دوره اکسل کدام است؟ 4 دوره برتر حضوری و غیرحضوری

انتخاب بهترین دوره اکسل، یکی از موضوعات مهم در حوزه آموزش و توسعه مهارت‌های اکسل است. با توجه به اهمیت گسترده‌ای که اکسل در محاسبات، تجزیه و تحلیل داده‌ها، گزارش‌دهی، مدیریت پروژه و حسابداری دارد، یادگیری بهترین روش‌ها و تکنیک‌ها برای استفاده از این ابزار قدرتمند بسیار ارزشمند است. دوره های آموزش اکسل می تواند به صورت حضوری یا آنلاین باشد. همچنین شما می توانید با خرید پکیج های آموزشی اکسل، به صورت کامل با این نرم افزار آشنا شوید. در این مقاله بهترین دوره اکسل از مبتدی تا حرفه ای را معرفی می‌کنیم.

خرید دوره اکسل پیشرفته | دوره اکسل پیشرفته جهاد دانشگاهی

چطور بهترین دوره اکسل را انتخاب کنیم؟

بهترین دوره‌های آموزش اکسل باید توانایی انتقال مفاهیم پایه و پیشرفته اکسل را داشته باشند و به دانشجویان امکان آموزش مباحث متنوعی از جمله فرمول‌ها، توابع، تحلیل داده‌ها، گرافیک، ماکروها و VBA را بدهند.

در انتخاب بهترین دوره‌های آموزش اکسل، عواملی مانند شفافیت در ساختار دوره، تدریس توسط اساتید مجرب و متخصص در زمینه اکسل، محتوای بروز و کاربردی، پشتیبانی و منابع آموزشی متنوع و نیز قابلیت دسترسی به دوره‌ها به صورت آنلاین و در زمان مناسب بسیار مهم هستند. در ادامه بهترین دوره های آموزش اکسل که بصورت حضوری و آنلاین برگزار میشوند را معرفی خواهیم کرد.

کلاس حضوری و آنلاین آموزش اکسل در آریا تهران

دوره اکسل ویژه بازار کار در وبسایت Arya Tehran یک دوره آموزشی تخصصی اکسل است که به شما کاربرد‌های عملی و مهارت‌های لازم برای استفاده از نرم‌افزار اکسل را در محیط کاری آموزش می‌دهد. این دوره طراحی شده است تا دانشجویان و افرادی که در زمینه حسابداری، مدیریت، تجارت، مهندسی و دیگر حوزه‌های مرتبط فعالیت می‌کنند، با مفاهیم و فنون اصلی اکسل آشنا شوند و بتوانند از آن بهره‌وری بهتری داشته باشند.

آموزش اکسل مقدماتی در systemgroup

دوره آموزش اکسل مقدماتی ارائه شده توسط موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم، یک دوره آموزشی مبتنی بر نرم‌افزار اکسل است که به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شود. این دوره برای کسانی که در حوزه مالی و حسابداری فعالیت می‌کنند یا به دنبال تقویت مهارت‌های خود در زمینه استفاده از اکسل می‌باشند، مناسب است.

در طول دوره آموزش اکسل مقدماتی، شرکت کنندگان با محیط نرم‌افزار اکسل و امکانات آن آشنا می‌شوند. این شامل طراحی جداول و نمودارها، نحوه کار با توابع اصلی، انجام محاسبات ریاضی بر روی داده‌ها و سایر موارد مرتبط است. هدف اصلی این دوره، آموزش مبانی و مفاهیم اکسل است تا شرکت کنندگان بتوانند به طور مستقل و کارآمد از این ابزار برای انجام محاسبات مالی و حسابداری استفاده نمایند.

دوره آموزش اکسل دانشجویار

دوره آموزش اکسل پیشرفته دانشجویار، یک دوره آموزشی جامع در زمینه استفاده پیشرفته از نرم‌افزار Excel می‌باشد. این دوره یکی از بهترین دوره های اکسل است که تمامی مباحث مربوط به اکسل را از سطوح ابتدایی و پایه تا سطح حرفه‌ای پوشش می‌دهد. در این دوره، شما با استفاده از Excel، از سطح مبتدی تا پیشرفته تمامی مهارت‌ها و تکنیک‌های لازم را خواهید آموخت.

این دوره به شما کمک می‌کند تا در کارهای روزمره، سازمانی و تجاری خود از قابلیت‌های پیشرفته اکسل استفاده کنید و بتوانید به عنوان یک فرد برتر در این زمینه شناخته شوید. با گذراندن این دوره، شما توانایی استفاده بهینه و حرفه‌ای از اکسل را خواهید داشت و می‌توانید در کارهای روزانه و تصمیم‌گیری‌های کسب و کار خود از این نرم‌افزار قدرتمند استفاده کنید. برای دسترسی به این دوره آموزشی اکسل و مشاهده سرفصل‌های آن روی تصویر زیر کلیک کنید.

خرید دوره اکسل پیشرفته | دوره اکسل پیشرفته جهاد دانشگاهی

دوره اکسل در excellearn

این دوره به طور کامل و جامع به آموزش نرم‌افزار اکسل می‌پردازد. این دوره طراحی شده است تا افرادی که علاقه‌مند به یادگیری اکسل هستند، بتوانند از مبتدی تا پیشرفته با این نرم‌افزار آشنا شوند. مزایای این دوره عبارتند از:

  • عدم نیاز به حضور در کلاس‌های حضوری
  • دارای برنامه‌ی آموزشی جامع
  • تدریس به زبان ساده و روان
  • آموزش توابع و فرمول‌نویسی پیشرفته

خرید دوره اکسل پیشرفته | دوره اکسل پیشرفته جهاد دانشگاهی

کدام دوره اکسل بهتر است؟

انتخاب بهترین دوره اکسل به نیازها و سطح تخصص فرد بستگی دارد. دوره اکسل دانشجویار به صورت جامع ارائه شده و مباحث اکسل را از مبتدی تا حرفه ای پوشش میدهد. یکی از مزیت های این دوره، عدم نیاز به شرکت در کلاس های حضوری است و شما می توانید به صورت غیرحضوری و آنلاین در این دوره شرکت کنید. با شرکت در این دوره به صورت غیرحضوری، شما می‌توانید به صورت خودآموز و بر اساس نیاز و سرعت خود پیشرفت کنید. می‌توانید مطالب را بارها مرور کنید، تکرارهای لازم را انجام دهید و به سرعت به مباحث پیشرفته‌تر بپردازید.

همچنین در این دوره، که بهترین دوره اکسل  در سطح وب است، تمامی مباحث مربوط به اکسل از سطوح ابتدایی و پایه تا سطح حرفه‌ای تدریس می‌شود. این به شما امکان می‌دهد تا به سرعت از سطح مبتدی به سطوح پیشرفته اکسل پیشرفت کنید و در کار و سازمان خود بهترین عملکرد را داشته باشید.

سایر دوره های آموزشی اکسل

دکمه بازگشت به بالا