اقتصادی

نوبت جبران – مجله آنلاین

دان سوگر بهتر از هر زمان دیگری می فهمد که سرمربی اش با او شوخی نمی کند و اگر قصد دارد حمله را تکرار کند در مجازات این بازیکن یا هر کس دیگری مردد است. من نمی دانم.

به گزارش مجله آنلاین ، این روزنامه دنیای اقتصادی او می نویسد: “فلاحارد ماگیدی داستان محمد دانشگر را به اندازه کافی طولانی کرد تا سرانجام او را از قدرت ببخشد. بسیاری استقلال را به جده فرستادند تا به گروه لیگ قهرمانان آسیا بپیوندد. شاید او انتظار داشت که قبل از بخشش مجیدی روی صحنه برود و این بازیکن را مجازات کند. دانشگر برای نیازهای تیم ، اما فرهاد ریسک بزرگی کرد و راهی عربستان شد. عربستان بدون این مدافع میانی. شد. استقلال با ساختار دفاعی مشکل داشت و همه این را می دانستند. این ضعف در مسابقات گروهی نیز احساس می شد ، به عنوان مثال الدخیل قطر دو بار. او در یک بازی رفت و برگشت شش بار دروازه استقلال را باز کرد ، اما مجیدی از خطراتی که انجام داد نتیجه گرفت ، زیرا بروس به هر حال به عنوان رهبر مرحله گروهی صعود کرد. بررسی پرونده دانشگر آسانتر بود بنابراین جلسه مشترکی از مربیان و بازیکنان برگزار شد که سرانجام از کادر فنی و سایر اعضای تیم عذرخواهی و مجوز شرکت در تمرین را گرفتند.

حالا یک دانشمند بسیار خوب بهتر از هر زمان دیگری می فهمد که سرمربی اش با او شوخی نمی کند و اگر قصد دارد حمله را تکرار کند ، این بازیکن یا شخص دیگری است. از مجازات دریغ نکنید. وقتی یک مربی در یک تورنمنت مهم آسیایی با یک لیست ناقص شرکت می کند ، به این معنی است که او تصمیم صریح خود را در اولویت قرار دادن نظم تیمی گرفته است. اکنون تلفن در دست همه بازیکنان است. به ویژه خود دانشجویی که باید در یک سوم آخر فصل جبران کند و غیبتش را جبران کند. گفته می شود بدن او کمتر آماده است و اکنون مجبور است منحصراً زیر نظر مربی بدن سازی کار کند. با این حال ، زمان زیادی باقی نمانده است و دانش آموزان باید زودتر آماده شوند. “دربی ، مرحله حذفی و آخرین هفته مهم لیگ نزدیک است.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا