اقتصادیمجله کسب و کار

بهترین تعمیرگاه گوشی آیفون

محتوای این مطلب پنهان

آنچه که می‌خواهید درباره آموزش تعمیرات آیفون اپل بدانید

تعمیرات آیفون

تعمیر آیفون نه فقط یک حرفه بلکه در حال حاضر تبدیل به یک هنر شده است. اپل در سال های اخیر تولیدات شگفت انگیزی را روانه بازار نموده است. سیر صعودی استفاده از فناوری ها و سخت افزاری جذاب از موبایل اپل آیفون X آغاز و بعد از آن این سیر صعودی با شیب بیشتری ادامه پیدا کرد. استفاده از ال سی دی های فوق مدرن و دوربین های متعدد در یک موبایل گرفته تا سیستم های سخت افزاری پیشرفته برای شارژ باتری و اتصال با سایر اسمارت فون های این برند، موبایل های آیفون را در سال های اخیر تبدیل به یکی از تخصصی ترین لوازم  ارتباطی نمود. حال تصور کنید که تعمیرکاری بدون داشتن اطلاعات کافی از این امکانات درصدد تعمیرات گوشی اپل شما برآید. احتمالا باید منتظر بدتر شدن اوضاع در موبایل خود بعد از این تعمیرات باشید.

چالش ها و مشکلات تعمیرات موبایل آیفون به همین موارد خلاصه نمی شود. تعمیرات اپل با توجه به تحریم های صورت گرفته این شرکت برای کاربران ایرانی و عدم دسترسی راحت به قطعات اورجینال این موبایل ها باز هم چالش برانگیزتر شده و به سختی های آن اضافه می شود. تعمیر آیفون امروز نیاز به چندین ابزار مختلف دارد. از قطعات فابریک این موبایل ها گرفته تا استفاده از ابزارهای پیشرفته برای آن و همچنین داشتن تجربه و تخصص لازم 4 پیش نیاز اصلی برای تعمیرات اپل و البته نمایندگی تعمیرات موبایل اپل می باشند.

برخلاف گذشته که یک تعمیرکار می توانست همه موبایل های برندهای مختلف را به راحتی تعمیر نماید، امروزه تعمیرات هر برند نیاز به متخصص مخصوص به خود بوده و به این راحتی ها امکان پذیر نخواهد بود. کاربران اپل نیز می توانند با شناخت چالش های پیش رو در انجام تعمیر گوشی اپل در این مواقع تصمیمات بهتری اتخاذ کرده و این روند را با بهترین نتایج برای موبایل خود رقم بزنند. در ادامه هر چه بیشتر با چالش های پیش روی کاربران در این زمینه آشنا خواهیم شد.

مشکلات آیفون

موبایل های آیفون نیز با وجود کیفیت بسیار بالایی که دارند، با مشکلاتی روبرو هستند. این موبایل ها نیز مانند سایر برندهای تولید کننده اسمارت فون در جهان در طول عمر خود مشکلاتی را با خود برای کاربران به همراه دارند که گذر از این مشکلات گاها نیازمند استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات iPhone می باشد. اپل در سال های گذشته سعی کرده با استفاده از سخت افزارها و استانداردهای محافظتی تا حد ممکن گوشی های تولیدی خود را با محافظت بالا در اختیار کاربران قرار دهد و آسیب های احتمالی وارد بر موبایل های خود را نیز تا حد زیادی کاهش دهد. برای مثال استفاده از استاندارد IP68 نشان از این دارد که آنها نه فقط در فناوری های کاربردی بلکه در این استانداردها نیز به دنبال پیشرفت بوده اند. اما با این حال مشکلات آیفون در برخی موارد همچنان پابرجاست.

برای بررسی دقیق تر مشکلات آیفون بهترین گزینه استفاده از اطلاعات کاربرانی است که به دلایل مختلف از خدمات نمایندگی تعمیرات گوشی آیفون اپل استفاده می نمایند. باید دید در این مراجعات بیشترین میزان درخواست تعمیرات به چه قطعاتی در این موبایل ها وابسته بوده و چه نیازمندی هایی برای کاربران در اولویت قرار می گیرد. تعمیرات تخصصی اپل باعث شده تا این مشکلات کاملا روشن شوند. مراجعین به دفتر نمایندگی تعمیرات تخصصی آیفون در تهران شرکت آروند گارانتی می باشد و شهرستان ها عمدتا در سه قطعه اصلی این موبایل ها با مشکلاتی روبرو هستند. تاچ ال سی دی، برد و باتری موبایل های اپل سه قطعه اصلی هستند که بیشترین تعداد مراجعه کننده برای دریافت خدمات تعمیرات موبایل آیفون مربوط به آنها می باشد. در ادامه این مشکلات را جزئی تر بررسی می نماییم.

تعمیر برد آیفون در تعمیرگاه مجاز اپل

تعمیر برد آیفون به دلیل حساسیت و اهمیت بسیار بالای این قطعه در موبایل های امروزی امری کاملا تخصصی بوده و نیاز به بررسی های بسیار دقیقی دارد. در مرکز تعمیرات آیفون تعمیر این قطعه معمولا به عهده با تجربه ترین فرد بوده و این عملیات را نمی توان به هر فردی سپرد.

تعویض ال سی دی آیفون در مرکز تعمیرات اپل

دومین مورد مهم و حیاتی در تعمیر موبایل آیفون مربوط به خرابی های ال سی دی و قطعات مربوط به آن می باشد. در این زمینه نیز تعمیرکار آیفون با چالش هایی روبرو است. در قدم اول کاربران باید بدانند که تشخیص ایراد ال سی دی نیاز به تخصص دارد. هر ایرادی در ال سی دی به معنی خرابی قطعی آن نبوده و نباید با هر نشانه ای سریعا برای تعویض این قطعه اقدام نمود. گاها اجرای چند تکنیک ساده می تواند دوباره ال سی دی موبایل شما را مانند روز اول نماید. در برخی مواقع تنها ایرادات نرم افزاری باعث بروز ایراد در ال سی دی ها می شوند. از این رو قبل از هر اقدامی برای تعویض ال سی دی آیفون بایستی با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات تخصصی اپل مشورت های لازم انجام گرفته باشد.

تعویض باتری آیفون در نمایندگی تعمیرات تخصصی اپل در تهران

باتری های آیفون نیز سومین چالش پیش روی کاربران و البته تعمیرکاران اپل می باشد. این قطعه نیز در اثر موارد مختلف با ایراداتی روبرو می شود که تنها را چاره تعویض آن خواهد بود. در تعویض باتری آیفون مانند سایر قطعات این موبایل استفاده از قطعه اورجینال باید در اولویت اول کاربران اپل باشد. نمایندگی تعمیر تخصصی محصولات اپل بایستی با در اختیار داشتن این قطعه اورجینال، کیفیت قبلی موبایل شما را به آن باز گرداند.

چالش های تعمیرات گوشی آیفون در تهران

تعمیرات Apple علاوه بر موارد بیان شده درباره مشکلات آیفون، با چالش هایی هم روبرو است. جدای از کیفیت کار ضعیف تعمیرکاران تازه کار در مرکز تعمیرات اپل تهران، که تعداد این مراکز کم هم نیست، این خدمات با سختی های دیگری نیز روبرو است. در قدم اول و در اصلی ترین مورد درصد بالایی از مراکز تعمیر گوشی آیفون معمولا به قطعات اورجینال این موبایل ها دسترسی مستقیم نداشته و قطعات خود را از سایر مراکز تهیه می نمایند. این مهم دو ایراد عمده را برای کاربر به دنبال خواهد داشت. در درجه اول اطمینان از اورجینال بودن این قطعات در هاله ای ابهام خواهد بود.  در درجه دوم هم هزینه استفاده از این قطعات به دلیل دخالت واسطه های تجاری بالا خواهد رفت. تنها راه در این مواقع استفاده از خدمات نمایندگی مرکزی تعمیرات گوشی آیفون در تهران است که خود به صورت مستقیم به این قطعات اورجینال دسترسی داشته باشد.

مجموعه ما به عنوان وارد کننده مستقیم قطعات اورجینال اپل این مهم را برای کاربران خود فراهم آورده تا در عین دسترسی به تعمیرکار حرفه ای و متخصص محصولات اپل، قطعات اورجینال آنها را نیز در دسترس داشته باشند.

هزینه تعمیرات موبایل آیفون نیز چالش دیگری است که در کمتر نمایندگی تعمیرات اپل تهران می توانید راه کاری برای آن بیابید. تعمیرگاه اپل معمولا در بهترین شرایط بتواند موبایل شما را با قطعات با کیفیت تعمیر کند. بهینه سازی هزینه ها در این خدمات نیازمند پیش نیازها و بسترهای مناسبی است. برای مثال دسترسی مستقیم به قطعات اورجینال، استفاده از نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات گوشی اپل و البته گارانتی این خدمات می تواند این پیش نیازها باشد.

تیم ما علاوه بر اینکه برای تمام خدمات خود در زمینه تعمیرات اپل گارانتی ارائه می نماید، بلکه در این مرکز شما می توانید طبق نرخ های مصوب اتحادیه هزینه تعمیرات موبایل خود را بهینه نمایید.

مزیت های تعمیر موبایل آیفون در نمایندگی اپل

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت دارای مزیت های ویژه ای برای کاربران است. در این نمایندگی کاربران می توانند با مزیت های زیر موبایل خود را برای همیشه بیمه نموده و خیال خود را از بابت تعمیرات آن راحت نمایند:

  • دسترسی به تعمیرکار حرفه ای اپل
  • امکان استفاده از خدمات تعمیر آیفون
  • دسترسی به قطعات اورجینال اپل با قیمت های منصفانه
  • بهینه سازی هزینه ها بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه برای تعمیرات اپل
  • دریافت گارانتی برای خدمات
  • ارائه خدمات تعمیرات آیفون در کمترین زمان ممکن

جدای از همه این مزیت ها که برشمردیم شما می توانید در نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران موبایل خود را بعد از پایان تعمیرات مانند روز اول در اختیار داشته باشید و خود را برای مراجعات بعدی به این مراکز بی نیاز کنید. اتفاقا که در تعمیرات اپل به صورت مکرر در ماه های اخیر شاهد آن هستیم.

نمایندگی تعمیرات اپل را کجا پیدا کنیم؟

اما نمایندگی تعمیرات اپل را از کجا باید پیدا کرد؟ دسترسی به نمایندگی تعمیرات Apple در تهران بسیار ساده است. تنها کافی است معیارهای لازم برای انتخاب این نمایندگی را بدانید و از این معیارها برای این انتخاب استفاده کنید. کاربران قبلی معمولا بهترین گزینه برای پرس و جو در این باره هستند. کیفیت کار تعمیرکاران بهترین نمایندگی تعمیر تخصصی آیفون در تهران و شهرستان ها معمولا پرآوازه بوده و با جستجو در اینترنت نیز می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. برای این منظور نیز تنها کافی است مزیت های بیان شده در بند های قبلی را به عنوان معیار در نظر گرفته و قبل از این انتخاب این معیارها را برای مرکز تخصصی تعمیرات اپل مورد نظر بسنجید.

 نمایندگی تعمیرات اپل در ایران

خدمات اپل در نمایندگی تعمیرات اپل در ایران بسیار گسترده است. از تعویض قطعات و تعمیر آنها گرفته تا ارائه بیمه نامه های معتبر برای این موبایل ها برای جلوگیری از بروز ایرادات مختلف در زمان استفاده می تواند برخی از خدمات اپل باید که شما می توانید در نمایندگی تعمیرات اپل تهران و ایران به آنها دسترسی داشته باشید. پس اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات اپل در کرج یا نمایندگی تعمیرات اپل در بازار موبایل یا هر شهر و مرکز دیگر هستید، بایستی با خدمات به روز اپل آشنا باشید و حتما این خدمات را از مرکز مورد نظر طلب کنید.

به خاطر داشته باشید که هزینه تعمیرات گوشی آیفون و همچنین قیمت قطعات این موبایل ها به قدری بالا است که هیچ تعارفی را نمی پذیرد. در این باره حتما به دو نکته مهم دقت داشته باشید:

1-    درصورت مواجه با قطعات متفرقه حتی با قیمت هایی پایین هرگز آنها را انتخاب نکنید.

2-    در صورتی که در هر مرکز تعمیرات آیفون با چنین پیشنهادی مبنی بر استفاده از قطعات متفرقه برای بهینه سازی هزینه ها روبرو شدید، حتما دفتر مربوطه را ترک کرده و از خدمات نمایندگی مرکزی تعمیرات آیفون استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات اپل در تهران

مرکز تخصصی تعمیرات اپل و تعمیرات گوشی آیفون در تهران هر چند از نظر ظاهر عبارت های مشابهی هستند اما در بطن قضیه تفاوت هایی با هم دارند. در مرکز تعمیرات گوشی آیفون احتمالا شما با یک یا نهایت دو تعمیرکار روبرو خواهید بود که تعمیرات هر گوشی را انجام می دهند. اما در مرکز تخصصی تعمیرات اپل تهران شما با تعمیرکار متخصص و مختص این موبایل روبرو خواهید بود. در چنین مراکزی حتی در صورت وجود خدمات تعمیرات سایر برندها، تعمیرکاران مخصوص به آنها انجام وظیفه می نمایند. از این رو این موضوع را نیز در نظر داشته باشید.

در پایان

در پایان باید دوباره متذکر شویم که کاربران حتما باید برای دریافت خدمات تعمیرات آیفون از خدمات نمایندگی تعمیرات اپل استفاده نموده و موبایل گران قیمت خود را به دست هر کسی نسپارید. این خدمات را می توانید با بالاترین کیفیت در نمایندگی دریافت نمایید. مجموعه ما برای اعتلای خدمات خود در این راستا روز به روز با معرفی خدمات و شرایط بهتر برای کاربران به دنبال ایجاد رفاه حداکثری برای کاربران ایرانی می باشد.

تعمیر گوشی اپل

آیا آیفون اپل شما اخیرا دچار مشکل شده و درست کار نمی کند؟ در این صورت می توانید با مطالعه ادامه این مطلب، نکات کاربردی و جالبی را در مورد  تعمیر گوشی اپل  به دست آورید. موبایل اپل  به جرات جزء پرطرفدارترین گوشی های هوشمند است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. این محصول در مدل های مختلف تولید شده و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد. علی رغم کیفیت مطلوب ساختاری و نرم افزاری، iphone هم ممکن است تحت تاثیر عواملی، دچار ایراداتی شده و نیاز به تعمیرات تخصصی داشته باشد.

ممکن است دوربین کار نکند، ال سی دی بشکند، برنامه ها باز نشوند و یا دهها مورد دیگر… . تعمیر گوشی اپل نیاز به مهارت بالایی دارد و تعمیرکار باید به صورت ویژه در این زمینه دوره دیده باشد. چرا که گوشی های این برند به ویژه از نظر نرم افزاری، دارای تفاوت های بسیاری با محصولات اندرویدی هستند. در ادامه مطلب پیش رو، نکاتی را راجع به روند کلی تعمیرات آیفون و نحوه ترمیم قطعات این دستگاه مطالعه می کنید. اما توصیه می کنیم برای اطمینان از ترمیم بی نقص گوشی apple خود، عیب یابی و تعمیرات آن را به تعمیرکاران مجرب و دوره دیده محول کنید.

تعمیر آیفون در تهران و کرج

تعمیر آیفون در تهران و کرج، توسط شعب نمایندگی اپل انجام می شود. مرکز سخت افزار ایران برای راحتی هرچه بیشتر کاربران، چندین شعبه را در مناطق مختلف تهران و کرج راه اندازی کرده است که تعمیر انواع دستگاه های این برند را در بالاترین سطح کیفی انجام می دهند. برای تعمیر آیفون در تهران، می توانید به یکی از شعب ستارخان، سعادت آباد، امیرآباد، ولیعصر، فرجام، پیروزی و … مراجعه کنید. تعمیرات آیفون در کرج هم توسط شعبه کرج نمایندگی apple واقع در شاهین ویلا انجام می شود.

ثبت رایگان درخواست تعمیر موبایل اپل

اگر می خواهید گوشی آیفون خود را در نمایندگی مجاز اپل و با اطمینان کامل تعمیر کنید، از طریق شماره های موجود در سایت، با این مجموعه تماس بگیرید. همچنین امکان ثبت رایگان درخواست تعمیر موبایل اپل از طریق وب سایت نیز فراهم شده است. پس از ثبت درخواست تعمیرات آیفون، تیم پشتیبانی نمایندگی apple با شما تماس گرفته و اقدامات لازم را انجام می دهند.

در صورت تمایل می توانید خودتان به نمایندگی مراجعه کرده و روند تعمیر گوشی خود را به صورت حضوری پیگیری نمایید. همچنین می توانید از طریق خدمات در محل، که در ادامه توضیحات بیشتری راجع به آن می دهیم، بدون نیاز به مراجعه حضوری، گوشی تان را تعمیر شده از همکاران ما تحویل بگیرید.

چه چیزی نمایندگی تعمیر موبایل اپل ما را متمایز می‌کند

برخوردار بودن از کارشناسان و تکنسین‌های متخصص، عیب‌یابی اصولی و تعمیرات تخصصی موبایل اپل، ارائه ضمانت‌نامه تعمیر به مشتریان، برخوردار بودن از دستگاه‌ها و ابزار‌آلات حرفه‌ای و … همه از ویژگی‌های نمایندگی تعمیرات اپل هستند که این مرکز را از سایر مراکز تعمیر گوشی اپل، متمایز می‌کنند.

زمانی که تعمیرات موبایل اپل را به نمایندگی رسمی اپل بسپارید، تکنسین‌های این مرکز با دقت بالایی به عیب‌یابی اصولی آن می‌پردازند تا مشکل اصلی این دستگاه را پیدا کنند. سپس هزینه تعمیرات آن را برآورد کرده و شما را در جریان قرار می‌دهند تا درصورتی که تمایل داشتید، پروسه تعمیر موبایل اپل را آغاز کنند. پس از تعمیرات این دستگاه نیز با تست و بررسی آن طی مراحل متعدد از رفع مشکلات آن اطمینان حاصل می‌کنند و درنهایت موبایل شما را مانند روز اول، بدون هیچ مشکلی در اختیارتان قرار می‌دهند.

با استفاده از تعمیرات موبایل اپل ما در محل از کرونا در امان باشید

در این روزهای کرونایی همه ما ترجیح می دهیم تا حد امکان و به جز برای موارد ضروری، از منزل خارج نشویم. حالا تصور کنید که یک گوشی آسیب دیده دارید که حتما باید توسط تکنسین تعمیر شود. نمایندگی اپل در مرکز سخت افزار ایران کنار شماست تا بدون خروج از منزل، گوشی خود را تعمیر کنید.

برای این منظور می توانید از طرح پذیرش و تحویل در محل استفاده کنید. به این ترتیب که با نمایندگی تعمیرات موبایل اپل تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر دریافت خدمات در محل را ثبت کنید. همکاران ما به آدرس شما می آیند و گوشی را از شما تحویل گرفته و به مرکز تعمیرات می برند. پس از انجام اقدامات تعمیراتی مورد نیاز و تست گوشی، آیفون به آدرس قبلی ارسال و بدون هیچ ایرادی به شما تحویل داده می شود.

مشکلات آیفون

گوشی اپل هم مانند هر گوشی هوشمند دیگری، دچار مشکلاتی می شود. مثلا ممکن است دکمه هوم (در مدل های دارای دکمه) از کار بیفتد. در گوشی هایی مثل آیفون 6، 7 و … که کلید هوم و سنسور اثر انگشت آنها مشترک است، خرابی حسگر را نیز باید به فهرست مشکلات اضافه کرد. یا مدل هایی که در برابر آب و رطوبت مقاومت دارند، ممکن است بر اثر استفاده اشتباه کاربر از این قابلیت، دچار مشکلاتی شده و آسیب ببیند.

شکستن ال سی دی یا از کار افتادن آن هنگام ضربه خوردن، آبخوردگی یا تحمل فشار، خرابی باتری، از کار افتادن تاچ، خرابی دوربین یا دوربین ها، خاموش شدن ناگهانی، مشکلات نرم افزاری، آپدیت نشدن و مواردی از این دست هم دیگر مشکلات آیفون هستند. برای تعمیر گوشی اپل در هریک از موارد ذکر شده، باید دستگاه دقیقا عیب یابی شود. بهتر است در صورت مواجهه با هریک از این مشکلات، به تعمیرگاه مجاز موبایل اپل مراجعه کنید.

مراحل تعمیر آیفون در نمایندگی اپل

·         ثبت درخواست تعمیرات آیفون

پیش از مراجعه به نمایندگی تعمیر گوشی اپل، حتما با این مرکز تماس بگیرید. با این کار مطمئن می شوید که خدمات مد نظر شما در این مرکز ارائه می شوند و کدام شعبه برای شما مناسب تر است.

·         بررسی و عیب یابی گوشی توسط تعمیرکار

پس از مراجعه به هریک از شعب نمایندگی اپل مرکز سخت افزار ایران، گوشی شما توسط تعمیرکار حرفه ای و مجرب، بررسی و عیب یابی می شود.

·         اعلام هزینه تعمیرات آیفون

پس از عیب یابی و شناسایی بخش های آسیب دیده، تکنسین هزینه تعمیر گوشی آیفون را به صورت تقریبی برآورد و به شما اعلام می کند.

·         تعمیر و تعویض قطعات موبایل آیفون

در صورت رضایت از هزینه اعلام شده، عملیات تعمیر گوشی اپل آغاز می شود. در این مرحله تمامی قطعات آسیب دیده به فراخور شدت خرابی ترمیم شده و یا با نمونه های اصل و اورجینال تعویض می گردند.

·         تست و تحویل گوشی اپل

پس از پایان تعمیرات آیفون اپل، موبایل در حضور شما تست شده و به صورت سالم و بدون ایراد به شما تحویل داده می شود. در این مرحله شما ضمانت نامه معتبر نمایندگی اپل را نیز دریافت می کنید تا در صورت نیاز، بتوانید ایرادات احتمالی را پیگیری نمایید.

دکمه بازگشت به بالا