اقتصادیمجله کسب و کار

خرید لایک ارزان فیک (قیمت از 1000 تومان)

خرید لایک اینستاگرام ارزان قیمت و تضمینی باکیفیت + (لایک رایگان)

خرید لایک ارزان اینستاگرام ایرانی واقعی یکی از بهترین روشهای افزایش لایک اینستاگرام است. برای اینکه بتوانید در ابتدای مسیر کسب و کار اینستاگرامی خود لایک پست و ویدیو های اینستاگرام خود را افزایش دهید، بهتر است که به دنبال خلاقیت و تولید محتوای باکیفیت باشید و به دنبال آن لایک اینستاگرام واقعی و باکیفیت برای پست های خود خریداری کنید.

در مورد کیفیت و ایرانی بودن لایک اینستاگرام فالووران شک نداشته باشید. شرکت ما با سالها سابقه در حوزه خدمات شبکه های اجتماعی، بهترین کیفیت و مشتری مداری را به نام خود کرده است. خرید و سفارش شما در عرض چند دقیقه تا چند ساعت به پیج اینستاگرام شما ارسال خواهد شد.

تاثیر خرید لایک اینستاگرام تضمینی در پیج اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام تضمینی ممکن است که شما را به آرزوی دیرینه تان برساند، شما با خرید لایک ایرانی واقعی برای پست اینستاگرام خود، احتمال نمایش پست خود را در  اکسپلور اینستاگرام افزایش می دهید. افزایش لایک واقعی و طبیعی یک پست باعث افزایش جذابیت آن پست برای الگوریتم های اینستاگرام میشود و همچنین نرخ تعامل (engagement rate) پست شما افزایش میابد و این باعث بیشتر دیده شدن پست های شما میشود.

الگوریتم های اینستاگرام روز به روز توسعه یافته و پیشرفته تر میشوند و قدرت شناسایی بسیار بالایی دارند، و تکنیک های چون یادگیری ماشین برای بهبود عملکرد مداوم خود استفاده میکنند. به همین سبب بهتر است که شما نیز فعالیت های خود را هوشمند کنید تا بتوانید نتیجه بهتری در این بازی کسب کنید.

توجه داشته باشید که برای خرید لایک اینستاگرام به هر سایت و پنل رایگانی اعتماد نکنید، همانطور که در بالا اشاره کردم، الگوریتم اینستاگرام قدرت شناسایی لایک فیک را دارد و به خاطر خرید لایک اینستاگرام فیک امکان دارد اکانت اینستاگرام شما را از دسترس خارج کند. به همین سبب ما همیشه اصرار براین داریم که لایک اینستاگرام تضمینی که واقعی و ایرانی باشد، بهترین تاثیر را در روند رشد پیج اینستاگرام شما خواهد گذاشت.

راهنمای خرید لایک اینستاگرام ارزان باکیفیت

اگر به دنبال خرید لایک اینستاگرام واقعی و تضمینی با قیمت ارزان هستید بهتر است به پیشنهادات ما در این زمینه توجه داشته باشید. لایک ارزان قیمت، یکی از پرفروش ترین محصولات ما می باشد. این سرویس ما با توجه به کیفیت بالایی که دارد قیمت ارزان و مناسبی نیز دارد. فالووران برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان 100 لایک رایگان به شما دوستان هدیه می دهد.

شما با استفاده از کد تخفیف free می‌توانید برای یکی از پست‌های خود 100 لایک اینستاگرام رایگان دریافت کنید. بعد از دریافت این لایک و بررسی آن متوجه خواهید شد که چه اکانت‌هایی و با چه کیفیتی پست یا ودیو شما را لایک کرده‌اند و از هر نظر می‌توانید با خیال راحت لایک ارزان واقعی با کیفیت خریداری کنید.

لایک اینستاگرام فیک

برای اینکه بتوانید لایک اینستاگرام فیک را از لایک اینستاگرام واقعی تمییز کنید، باید به نکاتی توجه داشته باشید، یکی از ساده ترین روش های مشخص کردن لایک فیک، بررسی اکانت هایی است که پست شما را لایک می کنند. لایک فیک توسط اکانتهای فیک اینستاگرام ایجاد میشوند، اکانت های فیک اینستاگرام که به صورت انبوه توسط ربات اینستاگرام ساخته میشوند و فعال و واقعی نیستند. همچنین این اکانت ها قدرت فالو دارند که به اسم فالوور فیک معروف هستند.

لایک اینستاگرام واقعی

لایک اینستاگرام واقعی، به لایک هایی گفته میشود که توسط اکانت های واقعی و فعال ایجاد میشود،پست شما به فالوورهای واقعی و فعال در اینستاگرام نشان داده میشود و آنها با اختیار خود پست و ویدیو اینستاگرام شما را لایک میکنند. لایک ایرانی واقعی بهترین و تاثیرگذارترین نوع لایک است که باعث افزایش امتیاز و قدرت پیج اینستاگرام شما میشود.

ربات افزایش لایک اینستاگرام

ربات اینستاگرام، توسط برنامه نویس ها طراحی میشود که به کمک API به میکروسرویس های اینستاگرام متصل میشوند و قابلیت هایی را در اختیار ربات قرار میدهند. این ربات هایی تنوع های زیادی دارند و هر ربات قابلیت های منحصربفردی دارد، بعضی از آنها پولی هستند و بعضی دیگر رایگان در اختیار عموم قرار گرفته شده است.

این ربات ها وقتی وارد اکانت اینستاگرام شما میشوند می توانند کارهای شما را شبیه سازی بکنند، کارهایی مثل اینکه فلان نوع پست ها را لایک کن، برای نوع مختلفی از پست ها کامنت بگذار و استوری های اشخاص خاص را بازدید کن. البته این قابلیت ها اغلب در بیشتر ربات های اینستاگرام قرار گرفته است و ربات های پولی و پیشرفته قابلیت های حرفه ای زیادی دارند.

خرید لایک اینستاگرام با سرعت کم / متوسط / سریع

خیلی از افراد برای لایک اینستاگرام خود برنامه استراتژی های خاصی دارند و دوست دارند که براساس آن برنامه پیش روی کنند و یکی از معیارهای مهم در هر بار لایک اینستاگرام خریدن این است که این سفاراشت لایک با سرعت خاصی برای پست های آنها ارسال گردد.

پیج های کوچه که تعداد فالوور واقعی و فعال کمی دارند، اغلب لایک با سرعت متوسط سفارش میدهند و پیج هایی با فالوور متوسط  که لایک خوبی هم برای پست هایشان دارند، لایک با سرعت متوسط سفارش میدهند و تعداد محدودی از پیج های اینستاگرام نیز هستند که تعداد فالوورهای ایرانی و فعال زیادی دارند این پیج ها دوست دارند  که لایک ها در محدوده زمانی خاص با سرعت بالا اتفاق بیافتد. البته در حالت عادی که شما سفارشتان را ثبت میکنید، پیج شما بعد آنالیز توسط کارشناسان ما لایک ها براساس کارشناسان و با اصول و قواعد خاص ارسال می گردد.

خرید لایک اینستاگرام 100% ارزان

این سرویس برای بالا بردن سریع لایک پست های اینستاگرام هست که با بهترین سرعت قابل اراه هست. لایک ها همگی با اکانت های واقعی و با کیفیت اعمال می شوند و بدون نیاز به پسورد شما انجام می شود. برای انجام سفارش خرید لایک اینستاگرام ارزان حتما پیج خود را از حالت خصوصی private خارج نمایید! اگر می خواهید تعداد لایک های خود را افزایش دهید؛ بهترین راه خرید لایک ارزان اینستاگرام می باشد با داشتن تعداد زیاد لایک پست ها صفحه شما به چشم بقیه با ارزش دیده شود.

خرید لایک ایرانی ارزان اینستاگرام و اهمیت ان

اگر اهل اینستاگرام و کسب و کارهای مجازی آن باشید می‌دانید که یکی از مهمترین فاکتورهای ارزش گذاری روی پست‌ها گرفتن “لایک” از دیگران است، وقتی یک پست زیاد “لایک” می‌خورد به آن معنا است که از نظر کاربران اینستاگرامی دارای محتوای با ارزشی بوده است، به همین دلیل است که صاحبان پیج‌های اینستاگرامی سعی می‌کنند با تولید محتوای تاثیرگذار لایک بیشتری دریافت کنند. در این مقاله قصد داریم به خرید لایک ایرانی ارزان اینستاگرام و اهمیت آن بپردازیم.

اهمیت لایک در اینستاگرام چیست؟

یکی از زیبایی‌های پلتفرم اینستاگرام قابلیت پسندیدن پست‌ها است، در حقیقت اولین راه تعامل کاربر با یک پیج اینستاگرامی همین لایک کردن است، اکثر کاربران سعی می‌کنند با لایک کردن پست‌ها اعلام حضور کنند، به همین دلیل است که وقتی کاربران برای اولین بار وارد یک پیج اینستاگرامی می‌شوند به تعداد لایک پست‌های آن نگاه می‌کنند.  حتی گاهی پیش می‌آید که کاربران تازه وارد بر اساس لایک‌های دریافتی یک پیج را قضاوت می‌کنند و در صورت تعداد پایین لایک‌ها از فالو کردن پیج صرفنظر می‌کنند، این مسئله به ویژه در مورد پیج‌های فروشگاهی و تجاری می‌تواند بسیار آسیب رسان باشد. بنابراین صاحبان کسب و کار سعی می‌کنند با تولید محتوای تاثیرگذار اولا کاربران را به تعامل با پیج و لایک و کامنت گذاری تشویق کنند، ثانیا با انتشار این پست‌های ارزشمند فالوورهای بیشتری به پیج خود دعوت کنند.

قابلیت بستن کامنت‌ها برای پست ها وجود دارد، اما لایک کردن یکی از اصلی‌ترین برای  نشان دادن تعامل کاربران با پیج در اینستاگرام است. و به منزله ویترین کسب و کار شما در معرض دید سایرین قرار می‌گیرد، به همین دلیل تعداد لایک بالای پست‌ها می‌تواند اعتبار پیج را افزایش دهد، بنابراین طبیعی است که هزینه کردن برای خرید لایک یکی از راه‌های پیشرفت و دیده شدن یک پیج فروشگاهی یا خدماتی در اینستاگرام باشد.

خرید لایک ارزان و تاثیر آن بر روی کسب و کار اینترنتی

حال که با اهمیت لایک آشنا شدید و دانستید که می‌توان با خرید لایک اعتبار پیج را بالاتر برد بد نیست بدانید که می‌توان لایک را به قیمت ارزانی خریداری کرد و به این ترتیب پست‌هایی با تعداد بالای لایک کاربران داشت که هم از نظر الگوریتم‌های اینستاگرام باعث می‌شود که رنکینگ پیج شما بالاتر رود و هم کاربران را به فالو کردن پیج شما ترغیب خواهد کرد. همین اتفاق ساده می‌تواند کلید رونق گرفتن کسب و کارهای اینترنتی در اینستاگرام باشد، وقتی پست‌های شما لایک می‌گیرد بیشتر دیده می‌شوند و این مسئله افزایش فالوور را در پی دارد و داشتن فالوور زیاد می‌تواند به برند شدن کسب و کار شما بی‌انجامد.

آشنایی با الگوریتم اینستاگرام در مقابل لایک

فرض کنید که تعداد فالوورهای یک پیج هزار نفر است، وقتی یک پست در این پیج قرار می‌گیرد طبق الگوریتم‌های اینستاگرام این پست تنها برای ده درصد کاربران به نمایش گذاشته می‌شود، وقتی در ساعت‌های نخست انتشار پست در پیج ده درصد فالوورهای بیننده با لایک و کامنت تعامل خود را نشان دهند این پست برای افراد بیشتری از فالوورها به نمایش در می‌آید، هرچه تعداد لایک و کامنت ها بیشتر شود پست شما بیشتر نمایش داده می‌شود، در صورتی که پیج شما شخصی نباشد امکان قرار گرفتن پست در اکسپلور اینستا نیز وجود دارد.

تبادل لایک در اینستاگرام در یک نگاه

بر خلاف عمل لایک کردن که در زبان فارسی ” پسندیدن” گفته می‌شود، جالب است بدانید که لایک کردن صرفا به معنای پسندیده شدن یک پست نیست، بسیاری از افراد فقط به دلیل احترام به صاحب پیج یا در تبادل با او پست‌ها را حتی بدون خواندن کپشن لایک می‌کنند، در حقیقت لایک کردن نوعی اعلام حضور و تعامل بین کاربر و پیج محسوب می‌شود، در صورتی که یک کاربر 100 فالوور داشته باشد که هرکدام از آنها در روز حداقل یک پست منتشر کنند، اگر زمان خواندن هر پست را حدودا یک دقیقه در نظر بگیرید این کاربر باید بیش از یک ساعت و چهل دقیقه صرف خواندن کپشن‌ها کند، به همین دلیل است که در بسیاری از مواقع کپشن‌ها حتی خوانده نمی‌شوند، بلکه تنها لایک کردن نشان می‌دهد که شما به وظیفه خود که تعامل با پیج است متعهد بوده‌اید.

همین مسئله باعث می شود که در اکثر مواقع لایک ها در پیج‌های معروف اینستاگرامی به ویژه پیج‌های فعال در زمینه کسب و کار لایک واقعی نباشند، در حال حاضر خرید و فروش لایک و فالوور یک تجارت کاملا رسمی در دنیای دیجیتال است.

چرا خرید لایک ایرانی اهمیت دارد؟

همانطور که اشاره کردیم افزایش تعداد لایک‌های یک صفحه تاثیر مهمی در افزایش فالوورهای آن دارد، تحقیقات و آنالیزها نشان می‌دهد وقتی یک کاربر برای نخستین بار به یک پیج وارد می‌شود علاوه بر تعداد فالوورها به پست‌های پیج نیز سر می‌زند و تعداد بالای لایک‌ها یکی از انگیزه‌های کاربر برای فالو کردن یک پیج اینستاگرامی است. اگر تعداد لایک ها و کامنت‌ها در یک پیج بسیار کمتر از تعداد فالوورهای پیج باشد، کاربر حدس می‌زند که این تعداد فالوور تقلبی است، بنابراین خیلی ساده از صفحه خارج می‌شود، چرا که هیچکس علاقه‌ای به دنبال کردن پیج‌های غیرقابل اعتماد ندارد. این مسئله به ویژه در مورد پیج‌های فروشگاهی و تجاری می‌تواند به افزایش رونق کسب و کار و افزایش فروش بی‌انجامد یا برعکس در صورت محرز شدن تقلب فالوورهای پیج از دست بروند.

بسیاری از کاربران حرفه ای اینستاگرام با آنالیز کردن لایک‎ها در مورد پست قضاوت می‌کنند، بنابراین در صورتی که یک پیج ایرانی دارای لایک‌های خارجی باشد مطمئنا مورد اعتماد کاربر نخواهد بود، پس خرید لایک ایرانی می‎تواند راهی برای اعتماد سازی کاربران نیز باشد.

از طرفی طبق الگوریتم‌های اینستاگرام در صورتی که یک پست ارزش بالایی داشته باشد وارد اکسپلور اینستا می‌شود، با وجود لایک‌های خارجی پیج شما به جای نمایش در اکسپلور کاربران ایرانی در اکسپلور کاربران غیر ایرانی نمایش داده شود، بنابراین خرید لایک غیر ایرانی سودی برای شما در پی نخواهد داشت و صرفا در حد افزایش عدد لایک زیر پست‌ها خواهد بود، این مسئله در حالی است که هدف از تولید محتوا، افزایش تعامل و جذب مخاطب دیده شدن و در نهایت فروش بیشتر در پی آن است. به همین دلیل است که خرید لایک ایرانی برای پیج‌های ایرانی توصیه می‌شود.

نکته آخر این که در الگوریتم‌های جدید اینستاگرام سعی شده است که از بروز هرگونه تقلب در زمینه لایک و کامنت جلوگیری شود، پس طبیعی است که تعداد بالای لایک‌های خارجی در یک پیج ایرانی شک برانگیز باشد، در صورت حساس شدن اینستاگرام روی پیج شما ممکن است پیج بسته شده و یا با مشکلاتی مواجه شود. ضمن این که لایک و فالوهای فیک از اینستاگرام حذف می‌شوند، اکثر فالوورهای خارجی نیز فیک هستند پس تعجبی ندارد اگر با خرید فالوور غیر ایرانی یا لایک غیر ایرانی متوجه شوید که این تعداد فالوور و لایک از پیج شما حذف شده‌اند.

قیمت لایک خریداری شده چقدر اهمیت دارد؟

برای بسیاری از کاربران قیمت اولین فاکتور انتخاب است، این در حالی است که معمولا فالوورهای خارجی فیک قیمت ارزان و گول زننده‌ای دارند که کاربران را به خرید ترغیب می‌کند، در صورتی که از این نوع لایک و فالوور استفاده کنید طبق آنچه در قسمت قبل شرح دادیم تعجبی ندارد اگر فعالیت پیج شما مختل شده و یا بازخوردی که انتظار دارید را مشاهده نکنید، پس توصیه ما این است که اگر در زمینه خرید فالوور و لایک قصد برداشتن قدمی دارید بهتر است با هزینه کردن یک بودجه مناسب از لایک‌های ایرانی و فالوورهای واقعی بهره مند شوید تا تاثیر این هزینه روی پیج شما قابل مشاهده باشد.

معایب خرید لایک در اینستاگرام

همیشه میان تعداد فالوورها، لایک‌ها و کامنت‌ها یک رابطه معناداری از نظر تعداد وجود دارد، در صورتی که فالوورهای پیج شما به دلیل خرید فالوور زیاد باشند اما لایک و کامنت در پست‌های شما بسیار کم باشد باعث ایجاد بی‌اعتمادی در فالوورهایتان خواهد شد، این مسئله در مورد پست‌هایی با تعداد لایک بالا و کامنت کم نیز صدق می کند. بنابراین در صورتی که نتوانید این توازن را میان فالوور، لایک و کامنت برقرار کنید ممکن است که مخاطبین خود را از دست بدهید.  پس بهتر است در کنار خرید فالوور و لایک، کامنت هم خریداری کنید تا بتوانید این توازن را ایجاد کرده و همه چیز را برای ربات‌های امتیاز دهنده اینستا طبیعی جلوه دهید.

نکات مهم خرید لایک ایرانی اینستاگرام

در این بخش به نکاتی درباره خرید لایک ایرانی اینستاگرام اشاره می‌کنیم که دانستن آن به کاربر کمک می‌کند تا انتخاب بهتری در زمان خرید انجام دهد.

– همانطور که در مقاله نیز اشاره کردیم حساسیت اینستاگرام نسبت به تقلب در امور فالوور و لایک بسیار بالا است به ویژه در آنالیز پیج‌ها به این مسئله دقت فراوانی دارد، بنابراین داشتن لایک‌های خارجی برای یک پیج ایرانی می‌تواند شک برانگیز بوده و کار پیج شما را مختل کند، اما خرید لایک ایرانی و امکان برقراری توازن میان تعداد فالوورها، لایک‌ها و کامنت‌ها خطر کمتری را متوجه پیج شما خواهد کرد.

–  صبور بودن یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت در شبکه‌های اجتماعی است، مطمئنا تعداد بالای فالوور یک شبه ممکن نیست، ضمن این که این حرکت می تواند اینستاگرام را نسبت به افزایش ناگهانی فالوور پیج شما حساس کند،  پس باید با صبر و حوصله این پروسه را پیش ببرید.

– پیج‌های قدیمی اینستاگرام دارای فالوور زیاد و در نتیجه لایک و کامنت‌های بیشتر هستند، اگر می‌خواهید با چنین پیج‌هایی وارد رقابت شوید بهتر است از گزینه خرید لایک و کامنت ایرانی استفاده کنید.

– نکته مهم دیگر در خرید لایک اینستاگرام این است که تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها باید با تعداد فالوورها همخوانی داشته باشد، بنابراین سعی کنید توازن و تعادل را در این زمینه رعایت کنید تا اعتمادسازی مناسب انجام گیرد.

– از آنجایی که تعامل در صفحه‌های اینستاگرامی باعث می‌شود که یک پیج معتبر باشد، بهتر است روش‌های ختلف برای افزایش تعداد فالوور و لایک پست‌های منتشر شده در پیج خود را امتحان کنید.

از کجا لایک ارزان ایرانی بخریم؟

اکنون که با تمام جزئیات خرید لایک ایرانی و اهمیت آن آشنا شدید وقت آن است که به دنبال یک فروشنده معتبر باشید، پیج‌های بسیاری با ادعای فروش فالوور، لایک و کامنت در حال فعالیت هستند که خدمات با کیفیتی ارائه نمی‌کنند، بنابراین توصیه ما این است که صرفا ارزان بودن را ملاک انتخاب قرار ندهید، بهتر است برای این کار از پیج‌های با سابقه و دارای چارچوب کاری مشخص استفاده کنید.

در فالوورها ما سعی کرده ایم با کیفیت‌ترین خدمات در زمینه خرید لایک و کامنت کاملا ایرانی با قیمت مناسب به کاربران ارائه دهیم. پنل فالوورها کاملا حرفه ای و بهینه‌سازی ساخته شده است، این مسئله کار با پنل را برای کاربر بسیار ساده می سازد، ضمن این که می‌تواند به آسانی ثبت سفارش کرده و در  کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب لایک ارزان اینستاگرامی دریافت کند.

پردازش سفارش‌ها در فالوورها بسیار بالا است و در کمتر از 24 ساعت شما را به نتیجه دلخواه می رساند. شاید پایین بودن قیمت های ما برای شما ابهام ایجاد کند اما دلیل این قیمت پایین و رقابتی سرورهای اختصاصی فالوورها است که این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم می‌سازد که در زمان کوتاه و با سرعت بیشتر خدمات مورد نیاز خود را با قیمت بسیار ارزان تر از سایر رقبا دریافت کنند. لایک ایرانی فالوورها بهترین کیفیت را دارا است و به تقویت و پیشرفت پیج اینستاگرامی ایرانی کمک بسیاری خواهد کرد.

جمع بندی نهایی

خرید لایک، فالوور و کامنت اگرچه یک گزینه آسان و ساده برای رسیدن به موفقیت و اعتمادسازی در پیج اینستاگرامی شما است اما باید توجه داشته باشید که این کار اصول حرفه‌ای خاص خود را دارا است، این تعداد باید به صورت کاملا طبیعی افزایش پیدا کند، در صورت رعایت نکردن همین اصول ساده ممکن است اینستاگرام پیج شما را مسدود کند، ضمن این که استفاده از راهی برای رسیدن به این هدف ممکن است برای شما دردسر ساز شود، همانطور که گفتیم وجود فالوورهای فیک خارجی نه تنها سودی برای پیج اینستاگرامی شما در بر نخواهد داشت بلکه بسیار آسیب زننده است.

اگر بعد از بررسی های لازم به این نتیجه رسیدید که خرید فالوور ارزان، لایک و کامنت برای دیده شدن و اعتماد سازی پیج شما مفید است، باید برای انجام این کار با صبر و حوصله و در نظر گرفتن یک زمان مناسب اقدام به افزایش بازدیدها، لایک و فالوور نمایید تا همه چیز کاملا طبیعی باشد.

از ایرانی بودن فالوورها و لایک ها مطمئن شوید، توصیه ما این است که با پرداخت هزینه مناسب از یک سایت ارائه دهنده خدمات کاملا معتبر و با سابقه در این زمینه خرید کنید تا بتوانید در مدت زمان مشخصی به اهدافتان از خرید لایک اینستاگرام دست پیدا کنید.

دکمه بازگشت به بالا