اقتصادیمجله کسب و کار

تور کیش لحظه آخری را از کجا رزرو کنیم؟

تور کیش لحظه آخری را از کجا رزرو کنیم؟

سفر به جزیره کیش برای افرادی که به صورت لحظه‌ای تصمیم به سفر می‌گیرند می‌تواند با خبرهای خوبی همراه باشد به شرطی که بدانند چگونه در لحظه‌های آخر بلیط خود را رزرو کنند.

بلیط و تور لحظه آخری ارزان | تور ارزان کیش 3 شب و4 روز

حتما تاکنون نام تورهای لحظه آخری را شنیده‌اید و کنجکاو شده‌اید بدانید که منظور از این تورها چیست؟

خرید تورهای لحظه‌ آخری کیش شاید با کمی استرس برای از دست دادن تور کیش همراه باشد اما اگر شما بدانید که از کدام سایت و در چه زمانی باید آن‌ها را خریداری کنید می‌توانید آن‌ها را با قیمت‌های بسیار پایین و گاهی با نصف قیمت رزرو کنید.

خب اولین سوالی که ممکن است برایتان پیش آید این است:

 تورهای لحظه آخری چیست؟

تورهای لحظه آخری به تورهایی می‌گویند که به دلیل پر نشدن ظرفیت مسافران آژانس‌های مسافرتی در لحظات آخر معمولاً چند ساعت قبل از پرواز با قیمت‌های پایین‌تری به فروش می‌رسد.

اینکه آژانس‌های مختلف این تورها را با قیمت‌های پایین به فروش برسانند از اینکه ظرفیت مسافرانشان تکمیل نشود به صرفه‌تر خواهد بود به همین دلیل شما می‌توانید تورهایی با قیمت بسیار پایین پیدا کنید.

این تورها معمولاً 48 ساعت قبل از پرواز اطلاع رسانی می‌شود و افراد می‌توانند  با رزرو به موقع خود را برای سفر به جزیره کیش آماده کنند.

پیدا کردن این تورها در همه فصل‌ها امکان‌پذیر نیست چون در فصل‌های شلوغ جزیره مانند پاییز و زمستان که مسافران زیادی به آنجا سفر می‌کنند ظرفیت هواپیما و هتل‌های کیش خیلی زود تکمیل می‌شود.

 

قیمت و امکانات تورهای لحظه آخری

شاید فکر کنید که تورهای لحظه آخری کیش به دلیل قیمت پایینی که دارند ممکن است امکانات تورهای دیگر را نداشته باشد اما جالب است بداند که این تورها با همان امکانات به فروش می‌رسد و شما امکانات کاملی را دریافت خواهید کرد و این تورها تفاوتی با تورهای دیگر ندارد تنها تفاوت آن قیمت پایین آن به دلیل تکمیل نشدن ظرفیت است.

البته حواستان را جمع کنید چون ممکن است که این تورها معایبی نیز داشته باشند که در ادامه آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

معایب تورهای لحظه آخری

در انتخاب تورهای لحظه آخری به چند نکته باید توجه کنید اول اینکه برخی از آژانس‌های مسافرتی ممکن است که تورهای خود را که امکانات خوبی ندارند یا هتل‌هایی که قابل قبول نیستند را به عنوان تورهای لحظه آخری به شما معرفی کنند پس حواستان را جمع کنید و قبل از خرید این تورها درباره آن تحقیق و قیمت‌های چند سایت مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.

دومین چیزی که باید به آن دقت کنید این است که چون شما این تورها را در لحظه‌های پایانی پرواز رزرو می‌کنید ممکن است که برخی از وسایل خود را فرموش کنید که باعث می‌شود در جزیره برای خرید آن‌ها هزینه زیادی پرداخت کنید، پس حواستان را جمع کنید و وسایل خود را با دقت چک کنید.

هتل، مهم‌ترین چیزی که در انتخاب تورهای لحظه آخری باید به آن توجه کنیم!

شاید مهم‌ترین چیزی که باید در انتخاب تورهای لحظه آخری باید به آن توجه کنید محل اقامت شما است. درست است که شما زمان کوتاهی برای انتخاب دارید اما باید در انتخاب هتل دقت کنید چون اگر در هتلی اقامت کنید که امانات رفاهی خوبی نداشته باشد ممکن است تا روز آخر سفر کلافه شوید و به خاطر انتخابتان خود را سرزنش کنید.

پس حواستان را جمع کنید، هتلی را که انتخاب می‌کنید مناسب با نیاز و بودجه شما باشد تا در طول اقامت خود در جزیره دچار مشکل نشوید.

تورهای لحظه آخری را از کجا خریداری کنیم؟

حال که با این تورها آشنا شدید باید بدانید که این تورها را از کجا تهیه کنید.

برای خرید این تورها شما زمان کمی دارید و مراجعه حضوری به آژانس‌های مسافرتی نیز می‌تواند زمان زیادی را از شما هدر دهد.

پس بهترین و مطمئن‌ترین راه برای رزرو این تورها آژانس‌های مسافرتی و گردشگری معتبری هستند که شما با مراجعه به سایت و مطمئن شدن از آن‌ها می‌توانید به صورت اینترنتی بلیط‌های خود را خریداری کنید.

برای خرید تورها لحظه اخری با شماره 07644102222 تماس حاصل نمایید.

دکمه بازگشت به بالا