مجله تندرستیمجله کسب و کار

وان بادی حمام زیپدار اینتایم

انواع وان بادی بزرگسال ارزان

همان طور که می دانید وان بادی مدل های گوناگونی دارد و برای سنین های مختلف نیز قابل استفاده خواهد بود. در واقع شما باید به این مسئله توجه کنید که در هنگام خرید وان بادی ، ویژگی ها و انواع گوناگون این محصولات را در ابتدا مشاهده نموده و سپس با در نظر گرفتن این موارد خرید خود را به ثبت برسانید. در همین رابطه باید عنوان کنیم که وان بادی کودک و وان بادی بزرگسال دو دسته مهم این محصولات می باشند و عمده خرید این محصول را به خود اختصاص داده اند. وان های بادی کودک بیشتر برای سنین کمتر از 3 سال تولید شده است و خانواده به راحتی می توانند کودک را در این محصولات قرار داده و به استحمام او بپردازند. هم چنین وان بادی بزرگسال نیز برای تمام سنین قابل استفاده بوده و قطعا محصولی خاص نیز به شمار می رود زیرا از نظر جنس و کیفیت هم تنوع بسیار زیادی دارد.

هم چنین وان بادی از نظر امکانات نیز با یکدیگر متفاوت هستند. شما می توانید مشاهده کنید که محصولاتی که برای سنین کودک طراحی شده اند ساختاری مواج عمدتا دارد و حتی یک سری از این محصولات دارای اسباب بازی بادی نیز می باشد. وان های بادی بزرگسال نیز دارای یک سری امکانات نظیر دارا بودن بالش بادی و تکیه گاه و همین طور درپوش زیپدار می باشد که این عامل باعث شده تا به بهترین شکل ممکن بتوانید از امکانات این محصولات نیز استفاده کرده و لذت ببرید. این تنوع ظاهر و امکانات باعث شده تا شما با دست باز بتوانید محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

قیمت وان بادی کودک اینتکس

با توجه به توضیحات عنوان شده در بخش قبل شما حال می توانید به این مسئله پی ببرید که این محصولات قیمت های گوناگونی دارند. در واقع در قیمت گذاری این محصولات نیز فاکتورهای متعددی وجود دارد که وجود یا عدم وجود هر یک از این موارد می تواند در قیمت وان بادی اثرگذار باشد. برای مثال شما باید بدانید که محصولی که مد نظر دارید تولید کدام برند است. هم چنین وجود امکانات ذکر شده در بخش قبلی نیز باعث خواهد شد که قیمت محصول افزایش داشته باشد. در حالت کلی و به طور میانگین این محصولات از حدود 200 هزار تومان تا نزدیک به دو میلیون تومان قیمت گذاری می شوند که با توجه به نوسانات بازار و قیمت ارز و با در نظر گرفتن وارداتی بودن این محصولات ، ممکن است قیمت آن ها تحت تاثیر قرار بگیرد. هم چنین این مسئله هم مهم است که خیلی از فروشگاه ها ، استخرهای بادی مستطیلی را تحت عنوان وان بادی ارائه می کنند که خب این مورد هم در صورت وجود ابعاد مناسب قابل قبول و استفاده خواهد بود.

خرید وان بادی حمام اینتایم

با توجه به توضیحاتی که در این مطلب اشاره کردیم ، شما هم اکنون به صورت کامل با ویژگی های این محصولات آشنایی پیدا کردید. حال باید به این مسئله توجه داشته باشید که فروشگاه اینتکس ایران نیز سعی کرده تا مدل های گوناگون وان های بادی را عرضه کند. تنوع زیاد این محصولات و همین طور کیفیت ها و قیمت های گوناگون این محصولات باعث شده تا دست شما در هنگام خرید وان بادی باز باشد. هم چنین ارائه خدمات پس از فروش نیز سبب شده تا شما با اطمینان خاطر دست به خریدی مطمئن از فروشگاه بزنید. ارسال این محصولات نیز به سراسر کشور در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

با روکش زیپدار اینتایم در ابعاد و رنگ دیگر که ساخته شده از جنس PVC با روکش طرح چرم می باشد. محصولی که از ارتفاع بسیار مناسبی برای حفاظ و همچنین پر کردن آب بهره برده و قابل استفاده در حمام خواهد بود. این وان علاوه بر داشتن ظرفیت مناسب از وزن پایینی نیز بهره برده که حمل آن را ساده می کند.

، طول: 160سانتيمتر ، عرض: 84 سانتيمتر عمق: 64 سانتيمتر ، ظرفیت آب 304 لیتر ، دارای جای لیوان روی کوسن بالایی وان حمام ، این وان حمام بادی محصول شرکت اینتایم میباشد قابل استفاده برای همه سنين دارای روكش زيپی برای حفظ دمای آب و جلوگيری از بيرون ريزی آب پشتی و زير سری باد شونده دارای كف ساده و نشيمن راحت دريچه مخصوص تخليه ، قابل استفاده در حمام يا داخل منزل برچسب تعميرات ، بهترين گزينه براي استراحت و ريلكسيشن در حمام منزل ، نوع جنس پی وی سی ، میباشد. این وان بادی به دلیل طول زیاد می تواند بهترین گزینه در حالت دراز کش و یا نیمه دراز کش باشد.

همواره فروش و انتخاب بین وان های بادی یکی از مواردی بوده است که با دلایل گوناگون و هم چنین ساختار های متفاوتی که این محصول دارند انجام می شود. در همین راستا نیز شاید خیلی از افرادی که قصد خرید یک وان بادی را دارند سعی کنند تا با آنالیز کامل محصولات و همین طور ویژگی های این محصول انتخاب خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. در همین رابطه نیز باید عنوان کنیم که وان بادی حمام زیپدار یکی از همین محصولاتی است که سعی کرده تا با بهره گیری از کیفیت عالی ، ساختار مناسب و قیمت ارزان یک محصول عالی را در اختیار شما قرار دهد و در همین راستا نیز با توجه به ویژگی های این محصول سعی داریم تا در این بخش به صورت کامل خصوصیات این محصول را برای شما بازگو نماییم تا بتوانید با آگاهی کامل و علم به ویژگی های این وان بادی اقدام به خرید این محصول کنید. با توجه به همین موارد در ابتدا به بررسی ساختار و شیوه طراحی و پس از آن نیز به بررسی دیگر ویژگی های این محصول خواهیم پرداخت پس تا انتها با ما همراه باشید…

ویژگی های طراحی و نوع ساختار محصول

در اولین بخش از این مقاله باید عنوان کنیم که یکی از مزیت هایی که این وان بادی در مقایسه با سایر وان های بادی خصوصا وان های بادی بزرگسال ، بحث ویژگی های طراحی این محصول می باشد. در واقع شما باید به این مسئله توجه کنید که یکی از دلایلی که هر فرد می تواند یک محصول را انتخاب کند ، بحث زیبایی های آن وان بادی می باشد. در واقع این نکته بسیار حائز اهمیت است که طراحی صورت گرفته در یک محصول باید به گونه ای باشد که افراد مختلف با دیدن آن محصول بتوانند نهایت لذت را از محصول مورد نظر خود ببرند. در همین رابطه نیز باید عنوان کنیم که این وان بادی هم یکی از همین محصولاتی است که سعی شده تا با طراحی فوق العاده ای که دارد به یک محصول بی نظیر بدل گردد. در همین راستا نیز باید عنوان کنیم که بخش های مختلفی از این محصول وجود دارد که می توان به ان اشاره کرد.

اولین بخش از این وان بادی که در خصوص طراحی آن باید صحبت کنیم بحث ساختار اصلی تشکیل دهنده بدنه این محصول می باشد. در واقع شما می توانید به بهترین شکل ممکن مشاهده نمایید که این وان بادی از سه لایه روی هم قرار گرفته شده طراحی و تولید شده است که این سه لایه باعث شده است تا با خیالی راحت بتوانید محصول را استفاده نمایید. در واقع ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که این سه لایه با ابعاد یکسان و هم چنین با ساختار های مشابه نیز روی هم قرار گرفته اند. اگر بخواهیم به صورت دقیق تر نیز این موارد را بررسی کنیم باید مشاهده نمایید که این سه لایه به صورت پیوسته به هم متصل شده اند و در واقع با یک لایه جدا کننده سبب شده تا این ساختار به بهترین شکل ممکن پیاده سازی شود.

بحث بعدی در خصوص این محصول لبه های کناری این وان بادی می باشد که اگر بخواهیم به صورت تخصصی تر این نواحی را بررسی کنیم ، باید عنوان کنیم که این لبه ها همگی به صورت گرد و با یک ساختار خاص شکل گرفته اند. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که این لبه ها بر خلاف خیلی از محصولات که به صورت نوک تیز و یا مربعی شکل ساخته شده اند ، با یک ساختار گرد و منحنی شکل بر روی این وان بادی قرار گرفته اند. این عامل نیز باعث شده تا محصول شما به بهترین شکل ممکن از نظر ساختار به دست شما برسد. هم چنین دیگر خصوصیت خوبی که این محصول داراست بحث رنگ بندی این وان بادی می باشد.

شما می توانید مشاهده کنید که بدنه اصلی این محصول با رنگ یکدست آبی رنگ طراحی و تولید شده است که این رنگ آبی شکل دهنده ساختار اصلی این محصول بوده و همین طور نواحی دیگر این محصول هم که از مزایای این محصول به شمار می روند ، از همین رنگ الگو برداری کرده اند. هم چنین دیگر خصوصیت خوبی که این محصول داراست بحث روکشی است که به صورت زیپدار طراحی و تولید شده است. این روکش دقیقا سطح روی این محصول را در بر می گیرد و به صورت کامل می توانید فضای موجود بر روی این محصول را پوشش دهید. در واقع مزیت مهمی که این بخش داراست این است که به سادگی می توانید با استفاده از زیپ های موجود در بخش های کناری این محصول درب این کالا را به صورت کامل بسته و سعی کنید تا به بهترین شکل ممکن از فضای داخلی این محصول استفاده کنید.

هم چنین دیگر ویژگی خوبی که این محصول داراست بحث بهره مندی از تکیه گاه بادی با ساختاری خاص و طرح دار است. در واقع این محصول دارای یک عدد تکیه گاه بادی می باشد که بر روی این بخش نیز شما قادر خواهید بود تا یک عدد بالش برای قرار گیری در زیر سر خود را هم مشاهده کنید که قطعا این عامل باعث می شود تا پس از تکیه دادن به تکیه گاه این محصول به راحتی سر و گردن خود را هم بر روی این ناحیه قرار داده و بتوانید استفاده ای درست و در عین حال راحت از این محصول را تجربه کنید. هم چنین رنگ این ناحیه نیز دقیقا با رنگ بدنه اصلی و ساختار سه لایه این محصول یکسان می باشد.

نکته دیگری که قطعا در مورد این محصول باعث شده تا شما یک وان بادی خاص و بی نظیر را در اختیار داشته باشید ، بحث بهره مندی از جا لیوانی بر روی این وان بادی می باشد. در واقع شما می توانید به راحتی مشاهده نمایید که یک عدد فضای شیار دار بر روی قسمت جلویی این محصول قرار دارد که این بخش دارای یک عدد جا لیوانی بوده و همین عامل باعث شده تا بتوانید در حین استفاده از این وان بادی ، به بهترین کل ممکن لیوان آب و یا حتی بطری خود را هم در درون این ناحیه قرار دهید و دسترسی آسان و سریعی را به این بخش داشته باشید. هم چنین بر روی بخش روکش اصلی این محصول نیز شما می توانید برند و نام تجاری شرکت اینتایم را هم به راحتی مشاهده نمایید که باعث شده تا شما از بابت خرید خود مطمئن شده و از محصول اصل خود کمال رضایت را داشته باشید.

قابلیت های استفاده

یکی از مهم ترین خصوصیاتی که این وان بادی داراست ، بحث قابلیت های استفاده از این محصول است. در واقع شما باید به این مسئله دقت کنید که این وان بادی دارای چه ویژگی هایی است و چه افرادی در چه شرایطی می توانند از این وان بادی استفاده کنند. در همین راستا باید عنوان کنیم که این محصول برای تمام سنین یک وان بادی عالی به شمار می رود و با هر سن و سالی می توانید به سادگی از این محصول در جهت ها و کاربرد های مختلف استفاده کرده و لذت ببرید. در همین راستا نیز باید عنوان کنیم که استفاده از این محصول حتی برای کودکان بالای 3 سال هم امکان پذیر می باشد زیرا این سنین می توانند به راحتی در داخل این وان قرار گرفته و از آن استفاده کنند.

هم چنین باید به این مسئله هم اشاره کنیم که استفاده بزرگسالان از این محصول تنها به مصرف به عنوان یک وان بادی ختم نخواهد شد. شما قادر خواهید بود تا به سادگی با پر کردن آب در داخل این محصول از این وان برای استفاده های دیگری همچون استخر نیز استفاده کنید. البته این محصول قطعا با توجه به ابعادی که دارد برای سنین بزرگسالان به عنوان یک استخر مناسب نخواهد بود اما می توانید از این محصول برای کودک خود استفاده نمایید. مسئله بعدی در خصوص این وان بادی استفاده از این محصول به عنوان یک استخر توپ برای فرزندان خود می باشد. شما می توانید فضای داخلی این وان بادی را به جای آب از توپ های بادی پر کنید که این مسئله باعث می شود تا شما از یک کالای چند منظوره بهره مند شوید که قطعا یکی دیگر از مزایای خوب این محصول خواهد بود.

جنس و کیفیت وان بادی

مسئله مهم دیگری که می توان در خصوص این محصول به آن اشاره کرد ، بحث کیفیت و جنس بدنه این محصول می باشد. در واقع شما باید به این مسئله توجه کنید که این وان بادی دارای چه کیفیتی است و این عامل آیا باعث می شود تا شما خریدی خوب و مطمئن را انجام دهید؟ در همین راستا نیز قطعا با دنبال کردن این بخش از مقاله پاسخ سوالات خود را به صورت کامل در خصوص جنس و کیفیت این محصول به دست خواهید آورد.

در ابتدا باید عنوان کنیم که رویه اصلی این وان بادی از نوع PVC طرح چرم شکل گرفته است. این جنس دو مزیت مهم دارد که باید به آن اشاره کنیم. مزیت اول این محصول بحث جنس با دوام این وان است که باعث شده تا شما با اطمینان خاطر نسبت به کارایی و کیفیت این محصول بتوانید این وان بادی را در اختیار بگیرید. نکته بعدی در خصوص این وان بادی نیز طرح چرم بودن این محصول است که دو ویژگی مهم دارد. یک این مسئله است که به هیچ عنوان این جنس در شرایط آب و هوایی گوناگون دچار افت کیفیت و یا تغییر ساختار نمی شود و مسئله دوم این است که شما یک محصول زیبا را از نظر ظاهری در اختیار خواهید داشت که در عین حال کیفیت فوق العاده ای را هم داراست.

علاوه بر این ها بخش های کناری این محصول نیز به صورت PVC و این بار به شکل مات طراحی شده اند که این عامل هم باعث شده تا یک ساختار دو وجهی و جذاب را ببینید که باعث می شود شما بدون نگرانی از این محصول استفاده نمایید. هم چنین باید به این مسئله اشاره کنیم که بخش کف این وان بادی از نوع دو لایه ساده شکل گرفته است که بر خلاف یک سری از وان های بادی این محصول بادشو نیست و بخش کف آن کاملا ساده و بدون نیاز به باد کردن شکل گرفته است. تمامی این موارد در کنار ضخیم بودن این لایه ها باعث می شود تا شما بتوانید از نظر کیفیت و جنس این محصول هم با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.

خرید وان حمام تاشو | مرکز فروش وان بادی در تهران

اقلام همراه وان بادی

دیگر مسئله ای که خیلی از افراد در مورد آن سوال می کنند ، بحث اقلام همراه و یا دیگر وسایلی است که در کنار این وان بادی در هنگام خرید قرار گرفته است. این موارد نیز قطعا مهم بوده و می تواند در خرید شما اثر گذار باشد. در واقع هر چه یک محصول با تجهیزات کامل تری ارائه شود این مسئله باعث می شود تا شما بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی محصول را خریداری کرده و نیازی هم به تهیه مجدد این اقلام نداشته باشید. در همین راستا نیز باید عنوان کنیم که اولین موردی که در کنار این وان بادی به وضوح قابل مشاهده است بحث دفترچه راهنمای این محصول می باشد. شما پس از جعبه گشایی این محصول می توانید با این دفترچه رو به رو شوید که در داخل آن نیز تمامی نکات در خصوص شیوه راه اندازی این وان بادی ، آموزش های مربوطه ، نحوه صحیح ترمیم این محصول و همین طور دیگر موارد مورد نیاز را به بهترین شکل ممکن مشاهده کنید.

هم چنین شما می توانید یک عدد برچسب تعمیرات را هم در کنار این محصول مشاهده کنید که این عامل برای مواقعی است که شما قصد ترمیم آسیب دیدگی های این وان را دارید. با استفاده از این برچسب به سادگی و در مدت زمان کوتاهی محصول خود را ترمیم نموده و مجدد از ان استفاده کنید. نکته مهم دیگر در خصوص این عدم دارا بودن پمپ باد در کنار این محصول است که باعث شده تا شما نیاز به تهیه و خرید جداگانه این پمپ برای راه اندازی و باد کردن این محصول داشته باشید. هم چنین باید به این نکته هم اشاره کنیم که این محصول ساک حمل ندارد و حمل و نقل آن نیز می بایست از طریوان بادی زیپدار اینتایم محصولی منحصر به فرد از شرکت بزرگ اینتایم می باشد که دارای چند ویژگی خاص و مهم است و توسط آن ها توانسته مورد محبوبیت افراد مختلف قرار گیرد. این محصول فضای کمی را در محوطه حمام اشغال می کند و برای راحتی حمام و تفریح در این فضا تولید شده است و می تواند علاوه بر این موارد برای کودکان نیز جذاب و قابل توجه باشد. با چنین محصولی دیگر نیازی به وان های دیگر حمام با جنس های مختلف نیست چرا که این محصول تمامی نیاز های افراد را برطرف می کند و قادر به ارائه خدمات بسیاری است و با توجه به دوام بالایی که در محیط مرطوب از خود بروز می دهد می تواند مورد اهمیت و مورد بهره برداری مفید واقع شود. داشتن چنین وسیله ای در منزل برای برخی از بیماری ها و رسیدن بدن به آرامش و راحتی ضروری است و در اسرع وقت قادر به راه اندازی و استفاده از آن می باشد. در صورت نیاز به خرید این وان بادی بزرگ با ما همراه باشید.

عمر بالا مهم ترین ویژگی محصول

یکی از مهم ترین مزیت ها برای خرید این محصول که علت اصلی آن نیز می باشد و می تواند دلیل محکمی برای جایگزین شدن آن با وان های دیگر باشد طول عمر بالای آن است که با تکیه بر آن می توان محصول را برای سال های زیاد تهیه و استفاده نمود. این محصول بدنه ای مقاوم داشته که از جنس پی وی سی می باشد. این جنس مناسب ترین بدنه برای محصولات بادی است و دوام زیادی نیز از خود نشان می دهد تا به طور مداوم بتوان از آن برای مصارف مختلف بهره گرفت. بدنه محصول ضخامت بالایی نیز دارد و با چنین ویژگی به سرعت از بین نمی رود و در مقابل اشیاء مختلف از خود مقاومت نشان می دهد همچنین با ضربه و برخورد افراد در زمان حضور در داخل محصول این مقاومت بیش تر می شود و به صورت مستمر ادامه خواهد یافت.

داشتن روکش زیپدار برای مصارف مختلف

علاوه بر این که وان بادی مد نظر دارای طول عمر بالایی است دارای بخشی نیز می باشد که حائز اهمیت بوده و وجود آن کارایی وان بادی را افزایش می دهد. روکش زیپدار محصول بر روی بخش بالایی و دهانه آن قرار می گیرد و به طور کامل سطح را می پوشاند و به وسیله یک زیپ محکم محل مسدود می شود. اما بخشی از این روکش دارای حفره ای است که افراد می توانند سر خود را از آن بیرون بی آورند. این روکش به دو دلیل در نظر گرفته شده است. یکی در زمانی می باشد که افراد از آن استفاده نمی کنند و محصول در حمام قرار دارد. در این زمان با کشیدن روکش زیپدار از آلودگی و قرار گیری گرد و غبار و کثیفی بر قسمت داخلی محصول جلوگیری می شود و در تمامی زمان ها می توان مجدد از وان بادی تمیزی استفاده نمود. اما مهم ترین کارایی آن در زمانی است که افراد در داخل وان بادی می باشند و می خواند با آب گرم آب درمانی نمایند. افراد با پر کردن محصول از آب گرم و قرار گیری در آن و نیز کشیدن روکش زیپدار آن در داخل محصول قرار گرفته و مدت زمان زیادی را می توانند به آرامش در آب بپردازند. چرا که بدن در ارتباط با آب حس نرمی و آسایش زیادی را حس می کند و برای سلامت و دور کردن بیماری ها مناسب است.

کوسن بادی

در کنار وان بادی یک عدد کوسن بادی نیز موجود است که برای بازی و سرگرمی مناسب می باشد و در زمان استراحت در داخل آب مفید می باشد. به این گونه در زمان های بسیار در داخل بدنه احساس خستگی رخ نمی دهد و افراد دچار کسلی نمی شوند.

جهت حرید وان تاشو بزرگسال اینجا کلیک کنید

زیپدار اینتایم را با داشتن مزیت های گفته شده می توانید هم اکنون از سایت معتبر تهران سفارش دهید و با خرید از ضمانت نامه رسمی آن بهره مند شوید.

ق جعبه اصلی محصول و یا موارد دیگر انجام شود.

 

دکمه بازگشت به بالا