اقتصادیمجله کسب و کار

راهنمای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل این روز ها یکی از پردانلود ترین بازی های دنیا محسوب میشود و خیلی بازی جالبی هم میباشد. امروز در این پست نسخه هک شده کالاف دیوتی موبایل رو بصورت کاملا رایگان و بدون نیاز به روت برای شما کاربران عزیز سایت آماده کرده ایم که میتوانید این نسخه رو با لینک مستقیم و بدون نیاز به هیچ برنامه خاص دیگری دانلود کنید. با ما همراه باشید تا بیشتر این نسخه هک شده رو معرفی شما کنیم.

این بازی جدا از نسخه اصلی نصب شده و هیچ ربطی هم به اکانت اصلی شما ندارد و همچنین یک نرم افزار هک هم برای شما آماده کرده ایم که میتوانید با این نرم افزار نسخه اصلی بازی رو هم هک کرده و قابلیت هایی مثل Wallhack که کالاف بازان با این مود آشنایی کامل رو دارند رو فعال کنید.

خواص نسخه هک شده کالاف دیوتی موبایل :

 • امتیاز و منابع بینهایت
 • امکان خرید و ارتقاء سریع تمامی اسلحه ها
 • بازی با دوستانی که این نسخه رو دارند
 • امکان فعال کردن مود های Wallhack و Aimbot
 • مشاهده بازیکنان از پشت دیوار
 • شلیک های اتوماتیک
 • قابلیت آنتی بن
 • وصل شدن به سرور های اصلی

آموزش هک بازی کالاف دیوتی موبایل روش یک : نیاز به روت

برای هک بازی ابتدا باید نرم افزار گیم گاردین رو دانلود و نصب کنید. برای اجرا این نرم افزار بصورت کامل باید گوشی شما روت شده باشد. بعد اسکریپت هک رو استخراج کرده در داخل نرم افزار اسکریپت های هک رو پیدا کرده و فعالشون کنید. بعد وارد بازی کالاف شده و هر قابلیت هک که دوست دارید رو فعال کنید.

Buying guide for CP Kalaf Duty Mobile

آموزش هک کالاف دیوتی موبایل روش دوم : بدون روت

– ابتدا فایل نصبی نسخه هک شده رو دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید. بعد دیتای بازی رو هم دانلود کرده و از حالت زیپ استخراجش کنید. بعد استخراج دیتا پوشه داخل این فایل به اسم com.activision.callofduty.shooter رو در مسیر پوشه Android/obb کپی کنید.

– حالا وارد بازی شده و دسترسی کامل رو فعال کنید و دوباره وارد بازی شوید.

– بعد در گوشه بازی منو شناور رو باز کرده و قابلیت هک رو فعال کنید.

توجه : برخی هک هارو که سریع دیگران میتوانند شناسایی کنند رو اصلا فعال نکنید. همیشه قبل ورود به بازی گزینه های Anti Report و سایر آنتی هارو فعال کنید. حتما این هک رو روی اکانت های اصلی خود تست نکنید چون امکان بن شدن اکانت شما خیلی زیاد میباشد. همچنین برای نصب این نسخه هک شده باید نسخه اصلی بازی خود را بصورت کامل حذف کنید.

دوستانی که در نسخه اولی مشکل اررور دیتا دارند از بازی خارج شده و وارد قسمت پوشه Android/obb شوید که فایل دیتا بازی رو مثال آموزش بالا کپی کردید حالا وارد پوشه دیتا شوید و فایل های main و patch رو پیدا کنید. در ابتدا اسم این دو فایل اعدادی وجود دارد که عدد یک رو باید از اسم این دو فایل باید حذف کنید.

مثال main.1890 اسم پوشه شما هست البته عدد در فایل دیتا شما فرق دارد ولی شبیه این میباشد دقیق شما باید یک اولی main.1890 رو حذف کنید و مثل main.890 اسم این فایل رو ذخیره کنید و patch رو هم دقیق مثل این روش اسمش رو تغییر و بعد وارد بازی شوید مشکل شما حل میشود.

در نسخه دومی هم اگر مشکل دیتا داشتید باید بازی رو کامل حذف کنید و بعد نسخه اصلی بازی رو به همراه دیتا نصب کنید و اسم دیتای نسخه اصلی رو تغییر داده و فایل نصبی نسخه اصلی رو حذف کنید. بعد اینکه فایل نصبی اصلی رو حذف کردید فایل نصبی نسخه هک شده دومی رو نصب کنید و وارد دیتا نسخه اصلی شده و پوشه دیتا که اسمشو تغییر داده بودید به اسم اولیه خود تغییر دهید و بازی رو اجرا کنید.

آموزش هک بازی با روش سوم : بدون روت

– ابتدا فایل نصبی هک شده کالاف دیوتی موبایل رو از باکس دانلود بصورت کامل دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید. همچنین دیتای بازی رو هم حتما به درستی قرار دهید.

– نرم افزار های Octopus و Injector Saklam و یا Injector AC3 رو دانلود و در گوشی خود نصب کنید.

– حالا وارد نرم افزار شده Octopus شده و در داخل نرم افزار با زدن علامت + بازی کالاف دیوتی موبایل و نرم افزار Injector Saklam یا Injector AC3 در نرم افزار ادد کنید.

– حالا از داخل نرم افزار Octopus روی نسخه اصلی بازی کالاف دیوتی موبایل که ادد کردید کلیک کرده و وارد بازی شوید. بعد اینکه به درستی وارد صفحه اول بازی شد سریع از بازی خارج شوید.

– از داخل نرم افزار Octopus حالا نرم افزار Injector Saklam یا Injector AC3 رو اجرا کرده و دسترسی که میخواهد رو بصورت کامل فعال کنید و بعد روی Start کلیک بزنید تا منوهای هک فعال شود. اگر در صورتی که اینجا مشکل فعال شدن رو دارید از نسخه مود شده Octopus که در باکس دانلود قرار دادیم استفاده کنید.

– بعد کلیک روی دکمه Start یک گزینه ای به اسم Launch Game رو میتوانید مشاهده کنید که با کلیک روی این گزینه میتوانید وارد بازی شوید.

– وقتی وارد بازی شدید برای اینکه اکانت شما بن نشود و هک شما شناسایی نشود در منو هک خیلی سریع در همون صفحه اول بازی گزینه LOGO BYPASS رو فعال کنید و وقتی یک بازی استارت کردید باز این منو رو باز کرده و همون گزینه LOBBY BYPASS رو دوباره فعال کنید. اگه در صورتی که مشکل بیرون انداختن بازی دارید در قسمت منومود گزینه Fix Crash رو فعال کنید.

– حالا وارد سرور های بازی شده و با فعال کردن گزینه های هک از این قابلیت ها لذت ببرید.

– همیشه برای اینکه بتوانید بازی کالاف دیوتی موبایل رو هک کنید باید دقیقا با روش بالایی وارد بازی شوید.

برای دریافت جدیدترین آپدیت این نسخه ها در فروشگاه G4A4 رو دنبال کنید. در صورتی که هم در مورد نصب و اجرای هک ها مشکل داشتید حتما زیر همین پست کامنت ارسال کنید تا کمک کنیم مشکل خود را حل کنید. این هک هارو حتما در اکانت های غیر اصلی خود تست کنید.

آموزش هک بازی با روش چهارم : بدون روت

– ابتدا فایل نصبی نرم افزار گیم گاردین رو دانلود و در گوشی خود نصب کنید. بعد وارد نرم افزار شده و در تنظیماتی اولیه که باید تنظیم کنید تمامی گزینه هارو به NoRoot بودن انتخاب و سیو کنید.

حالا نرم افزار Octopus فیکس شده رو دانلود و در گوشی خود نصب کنید. وارد این نرم افزار شده و در کنار روی علامت + کلیک کرده و بازی کالاف دیوتی موبایل خود یا کالاف دیوتی موبایل هک شده در باکس دانلود رو به داخل نرم افزار اضافه کنید و همچنین نرم افزار گیم گاردین که دانلود و نصب کردید رو هم با این روش به نرم افزار Octopus اضافه کنید. توجه در این روش نسخه اصلی بازی خود را هم میتوانید اضافه کنید و هک کنید.

حالا از داخل نرم افزار Octopus فیکس شده روی آیکون گیم گاردین کلیک کرده و روی Start کلیک بزنید تا اجرا شود. و بعد بازی کالاف دیوتی موبایل رو هم از داخل این نرم افزار کلیک کرده و خود بازی رو هم از داخل نرم افزار اجرا کنید.

بعد وارد شدن به داخل بازی روی آیکون پلی نرم افزار گیم گاردین کلیک بزنید و روی آیکون پلی شبیه مدل پلی سونی کلیک بزنید و بعد با ورود به فایل منیجر خود اسکریپت های هک از باکس دانلود به اسم lauaB که دانلود کردید رو انتخاب کرده و بعد روی دکمه Execute Script کلیک کرده و هک بازی رو فعال کنید. بعد میتوانید گزینه های هک رو فعال کرده و از این قابلیت ها لذت ببرید.

لطفا در صورت استفاده از این هک ها واقعا مواظب باشید تا بن نشوید. همچنین روش چهارم رو میتوانید روی نسخه اصلی کالاف دیوتی موبایل خود هم اجرا کنید.

آموزش هک بازی کالاف دیوتی موبایل با روش پنجم : بدون روت

– ابتدا فایل نصبی بدون دیتا بازی رو دانلود و در گوشی خود نصب کنید. بعد در داخل بازی روی Install کلیک بزنید و بازی رو بدون دیتا نصب و اجرا کنید. بعد در داخل بازی رو عکس آیکون منومود کلیک کرده و قابلیت های هک رو فعال کنید. این نسخه تست نشده بخاطر همین خیلی مواظب باشید تا اکانت شما بن نشود.

آموزش هک بازی کالاف دیوتی موبایل با روش ششم : بدون روت

 • ابتدا فایل نصبی بازی Xapk رو دانلود کنید.
 • بعد نرم افزار Mt Manager رو نصب کرده و وارد نرم افزار شوید.
 • در داخل برنامه فایل بازی رو پیدا کرده و بصورت کامل نصب کنید. اگر با این نرم افزار نتوانید بازی رو نصب کنید میتوانید نرم افزار Xapk Installer رو هم نصب کرده و با این نرم افزار بازی رو نصب کنید.
 • حالا وارد بازی شده و از قابلیت های هک لذت ببرید. تمامی هک های بازی بصورت اتوماتیک فعال میباشد.

آموزش هک بازی کالاف دیوتی موبایل با روش هفتم : بدون روت

 • این نسخه رو کافیه دانلود کرده و با کمک نرم افزار Xapk Installer با یک کلیک بازی نصب کنید.
 • این هک حدود 40 قابلیت مختلف منومود رو دارا میباشد.
 • تمامی هک هارو میتوانید در داخل بازی از قسمت منومود فعال کنید.

خرید سی پی CP کالاف دیوتی موبایل با قیمت ارزان

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل با قیمت ارزان و واریز سریع با امنیت بالا از خدمات اصلی جمینجا می باشد که با سرعت بالا در شارژ سی پی کالاف دیوتی موبایل و فراهم کردن پایین ترین قیمت ، و با پشتیبانی بالا به یکی از محبوب ترین سایت ها برای خرید سی پی تبدیل شده است.

دکمه بازگشت به بالا