اقتصادیمجله کسب و کار

دوچرخه انرژی ساخت کجاست

تجارتخانه نیکبخت

تجارتخانه نیکبخت در سال ۱۳۲۵ توسط آقای جعفر نیکبخت فعالیت خود را در زمینه دوچرخه و لوازم دوچرخه در خیابان ناصرخسرو آغاز نمود.

 اخذ نمایندگی های معتبر جهانی

در سال ۱۳۳۸ با اخذ کارت بازرگانی شروع به واردات در این حوزه نمود. تجارتخانه نیکبخت طی سالیان متوالی و در نتیجه فعالیت های خود در زمینه تولید و مونتاژ دوچرخه و موتورسیکلت و قطعات دوچرخه و موتورسیکلت تا سال ۱۳۵۰ موفق به اخذ نمایندگی انحصاری برند های معتبری چون هارلی دیویدسون، بوگاتی و پژو در زمینه موتورسیکلت و لاستیک و دوچرخه بچه گانه بریجستون و کانتینتنال گردید. خرید دوچرخه در انواع مختلف دوچرخه به همراه ارسال رایگان در وی‌راید به سرتاسر کشور با بهترین قیمت و خدمات پس از فروش می باشد

دوچرخه انرژی ۲۹ | دوچرخه انرژی exp

 همکاری با شرکت کوهارا ژاپن

تجارتخانه نیکبخت پس از واردات دوچرخه بچه گانه در جستجوی کارخانه معتبری جهت تولید دوچرخه های خود به مارک قناری، توانست همکاری خود را در این زمینه با کارخانه کواها را ژاپن آغاز نماید.

1382: آغاز فعالیت شرکت صنعتی و تولیدی انرژی موتور

تجارتخانه نیکبخت در پی موفقیت های روزافزون خود در سال ۱۳۸۲ و با شروع فعالیت در زمینه تولید موتورسیکلت به شرکت صنعتی و تولیدی انرژی موتور تبدیل شد.

نمایندگی انحصاری بیش از ۱۰ برند مطرح

امروزه شرکت صنعتی و تولیدی انرژی موتور با دارا بودن نمایندگی انحصاری بیش از ۱۰ برند مطرح دنیا در زمینه محصولات ورزشی از جایگاه ویژه ای در عرصه ورزش ملی و بین المللی برخوردار است. اریا دوچرخ یکی از فروشگاه‌های مطرح کشور با بیش از 3 دهه فعالیت است که بافروش دوچرخه و لوازم جانبی آن تلاش می‌کند کیفیت مناسبی در ارائه محصولات فروشگاهی داشت

دکمه بازگشت به بالا