اقتصادیمجله کسب و کار

خرید ال جی 40 فوت مدل 411-414 برای چه کسانی مناسب است؟

مشخصات و راهنمای خرید یخچال فریزر دوقلو ال جی مدل 411-414

یخچال فریزر دوقلو ال جی مدل 411 414 یکی از پر فروش‌ ترین یخچال های ال جی است. در حقیقت هر یک از قسمت‌های فریزر و یخچال این محصول به صورت جداگانه معرفی شده‌اند اما در بازار ایران به عنوان یخچال دوقلو به فروش می‌رسد. مدل یخچال GR-F411ELDM و مدل فریزر GR-B414ELFM که بیشتر به صورت F411-B414 شناخته می‌شوند. ظرفیت کلی این محصول 704 لیتر است و هر یک از قسمت‌ها تقریبا ظرفیت یکسانی دارند از این رو بهترین انتخاب برای خانواده‌های پر جمعیت است.

این محصول 2 قلو ال جی نقره‌ای رنگ و دارای نمایشگر ال سی دی و تنظیمات جداگانه برای هر قسمت است. موتور کمپرسور خطی و قابلیت Multi Air Flow برای هر دو قسمت این دستگاه در نظر گفته شده‌اند از این رو عملکرد مناسبی دارد. برای خرید یخچال ساید بای ساید ال جی مدل X39 و یخچال دوقلو ال جی مدل 411-414 از بانه می‌توانید از خرید حضوری و یا غیر حضوری استفاده کنید و مزیت خرید از این فروشگاه، ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب نسبت به سایر فروشگاه‌ها است.

بهترین مدل یخچال دوقلوی ال جی | قیمت یخچال دوقلو ال جی 40 فوت

یخچال فریزر دوقلو ال جی 411 414 مناسب چه کسانی می باشد؟

اگر یخچال فریزر دوقلو ال جی مدل F414-B411 را برای خرید انتخاب کرده‌اید خانواده‌ای گرم و پر جمعیت دارید؛ به شما بابت حسن انتخابتان در خرید بهترین مدل یخچال دو قلوی ال جی تبریک می‌گوییم. در واقع بیشتر افرادی که برای خرید دو قلوها اقدام می‌کنند دارای خانواده‌ای 4 الی 6 نفره هستند و معمولا عادت به نگه داری مواد غذایی برای طولانی مدت دارند.

ظرفیت GC-B414ELFM از سایرین بیشتر است و معمولا ظرفیت قسمت یخچال و فریزر برابری می‌کند که یک حسن مهم به شمار می‌رود. ظرفیت کلی این محصول 704 لیتر است اما به صورت اختصاصی ظرفیت یخچال 380 لیتر و ظرفیت فریزر 324 لیتر می‌باشد. خریداران این یخچال دوقلوی ال جی معمولا افراد زیر هستند:

 • خانواده‌ای با جمعیت 4 الی 6 نفره.
 • خانواده‌ای که معمولا عادت به نگه داری مواد غذایی در حجم زیاد دارند.

ظاهر یخچال فریزر دوقلوی ال جی

هر یک از دستگاه‌هایی که به محیط خانه اضافه می‌شود، تاثیراتی در ظاهر دارد؛ این امر در مورد یخچال ها بیشتر نمود می‌کند به ویژه اگر مثل این محصول ابعاد بزرگی داشته باشند. ویژگی‌های ظاهری این یخچال دوقلوی ال جی F411-B414 به صورت زیر است:

 • برای هر دو قسمت، بدنه‌ای از جنس، پوشش و رنگ یکسان در نظر گرفته شده و این محصول دوقلو ال جی سیلور به شمار می‌رود.
 • هر دو قسمت این محصول ال جی دارای نمایشگر دیجیتال و تنظیمات اختصاصی دما هستند و هر یک از آن‌ها دسته برجسته دارند که وقتی در کنار یک دیگر قرار می‌گیرند؛ دسته‌ها نیز کنار یک دیگر هستند.

از نظر ابعاد هر دو بخش این یخچال دارای اندازه‌های یکسانی از نظر طول و عرض و عمق هستند:

 • ارتفاع: 186 سانتی‌متر
 • عمق: 70.7 سانتی‌متر
 • عرض: 59.5 سانتی‌متر

یک حسن مهم در انتخاب و خرید این دوقلوی ال جی این است که شمار می‌توانید هم آن‌ها را کنار یک دیگر قرار دهید و هم به صورت جداگانه در فضاهای مختلف به همین دلیل هم برای آشپزخانه‌ها بزرگ و هم با فضای کوچک مناسب است. همچنین خریداران محترم توجه داشته باشند که داخل یخچال دوقلو ال جی با استفاده از ویژگی Large Capacity طراحی شده به همین دلیل در مقایسه با ابعاد خود، ظرفیت بیشتری در دسترس دارد.

بخش خارجی یخچال دوقلو ال جی 411-411 بسیار ساده است و طراحی یکپارچه ای دارد. البته سادگی طراحی، ظاهر مدرنی را به این یخچال دوقلو بخشیده است. جنس بدنه این یخچال از نوع استیل بادوام است.

بر روی بخش بیرونی قسمت فریزر فقط یک نمایشگر وجود دارد که دما و وضعیت فریزر را به شما اطلاع می دهد به غیر از این مورد خاص دیگری در بخش فریزر دیده نمی شود.

در بخش یخچال اما نه تنها یک نمایشگر کوچک تعبیه شده است بلکه در پایین تر از آن آبریز یخچال قرار گرفته که شما می توانید از این قسمت بدون باز کردن درب یخچال آب خنک دریافت کنید و آن را بنوشید.

ال جی این یخچال را به صورت فلت طراحی کرده است یعنی اینکه طراحی آن یکنواخت است و هنگام نگاه کردن به آن از روبرو شکاف بین درب های یخچال با بدنه اصلی دیده نمیشود.

در بخش ظاهری یخچال دیگر موردی برای شرح دادن باقی نمانده است به غیر از دستگیره ها که به صورت بیرون کار طراحی شده اند و شرح خاصی ندارند.

یخچال دوقلوی ال جی 40 فوت مدل F411-B414 با موتور اینورتر هوشمند

اگر به دنبال محصولی کم مصرف و با بازدهی بالا هستید و کم صدا بودن آن نیز برایتان اهمیت دارد؛ یخچال دوقلو ال جی 411-414 کاملا با انتظارات و خواسته شما همسان است زیرا موتور استفاده شده، موتور اینورتر هوشمند می‌باشد. در هر یک از قسمت‌های دوقلوی شرکت ال جی این نوع موتور وجود دارد. موتور کمپرسور Smart Inverter متفاوت از سایر موتورها است و با حضور آن در این محصول مزیت‌هایی نظیر موارد زیر را برایتان به ارمغان می‌آورد:

 • مهم‌ترین مزیت و ویژگی این موتور کمپرسور اینورتر هوشمند کم مصرف بودن آن است؛ شما با خرید این محصول می‌توانید جزو کم مصرف‌ترین افراد قرار بگیرید و هزینه کمی به پرداخت قبض برق اختصاص دهید.
 • در مقایسه با مصرف انرژی و همچنین در مقایسه با سایر موتورها، این موتور بازدهی بالایی دارد و به خوبی می‌تواند سیستم خنک کننده هر دو قسمت فریزر و یخچال را کنترل کند.
 • موتور اینورتر جزو کم صداترین موتورهایی است که در این محصولات به خدمت گرفته می‌شوند.
 • این موتور به راحتی و بدون نیاز به تعمیر یا تعویض، ضمانت عمر حداقل ده سال را برای شما خریداران تضمین می‌کند.

سیستم خنک کننده Multi Air Flow

به جای آن که مواد غذایی را در طبقات بالا قرار دهید تا خنک‌تر نگه داری شوند؛ یخچال فریزر دوقلو ال جی 411-414 ظرفیت 40 فوت را بخرید زیرا سیستم خنک کننده Multi Air Flow دارد. در محصولی که این سیستم وجود نداشته باشد، هوای خنک در تمامی طبقات به صورت یکسان وجود ندارد و معمولا طبقات بالا، خنک‌تر و طبقات پایین دمای بالاتری دارند.

وجود سیستم خنک کننده Multi Air Flow با وجود شیارهای خطی که در داخل محفظه و قسمت‌های مختلف قرار دارند؛ می‌تواند هوای سرد تولید شده توسط موتور را در تمامی فضا به صورت یکسان در چرخش درآورد. با وجود سیستم خنک کننده چندگانه شما می‌توانید مواد غذایی خود را در هر طبقه‌ای قرار دهید چون دمای خنک یکسان در هر طبقه توزیع شده و مشکلی برای مواد غذایی حساس به وجود نمی‌آید.

یخچال دوقلو F411-B414 ال جی بدون برفک

اگر شما هم خریدار یخچال دوقلو ال جی اصل 414-411 هستید، حتما از شستن و تمیز کردن برفک‌ها خسته شده‌اید زیرا این محصول جزو یخچال فریزرهای بدون برفک است. قابلیت No Frost برای این محصول انتخاب شده تا بدون ذره‌ای برفک، مواد غذایی را نگهداری کند. سیستم این محصول به صورتی طراحی شده که می‌تواند برفک‌های روی موتور را به بخار تبدیل کند و مانع یخ زدن آن‌ها شود از این رو هرگز در یخچال و فریزر این دوقلوی ال جی، برفک‌های بد شکل و بزرگ دیده نمی‌شود و نیازی به تمیز کردن و از بین بردن آن‌ها نیست.

جمع بندی

این محصول جزو پرفروش ترین یخچال فریزر خارجی در ایران به حساب می‌آید، زیرا همان طور که گذشت جزو محصولات کم مصرف، کم صدا و با ظرفیت مناسب به شمار می‌رود. با خرید یخچال دوقلو ال جی مدل 411 414 از بانه می‌توانید هزینه کمتری بابت خرید بپردازید زیرا تعیین قیمت در این شهر به سبب کاهش تعداد واسطه‌ها، مناسب‌تر است.

دکمه بازگشت به بالا